Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her önüne gelen kadına yavşayanacak kişi muamelesi yapan birinin benim gözümde değeri yoktur.

@Nami Vinsmoke Sanji işte. Vinsmoke ailesinin üçüncü oğluymuş Sanji.
Keşke sadece Nami'ye sulansa. (İçimde onları shipleyen bir taraf var inkar edemem. :D) Ama öyle de Ero-Cook olmazdı pek. :(

Öyle mi? Spoiler'da falan mı geçiyor yoksa sadece teori mi? Sondaki diyalog o tarz bir şeyle alakalı gibi duruyor zaten.

bölüm çıkar çıkmaz direk ilk defa çok kötüye basacam oyumu. o kadar troll bölüm trolleme gördüm, ama ilk defa bu kadar trollükte master yapan bölüm gördüm yazıklar olsun "ODA"
optan soğuttu,sanji yılıymış al başına çal manganı çok sinirlendim :of:

not: bu bölümden sonra kesinlikle CC tayfada.

Keşke sadece Nami'ye sulansa. (İçimde onları shipleyen bir taraf var inkar edemem. :D) Ama öyle de Ero-Cook olmazdı pek. :(

Öyle mi? Spoiler'da falan mı geçiyor yoksa sadece teori mi? Sondaki diyalog o tarz bir şeyle alakalı gibi duruyor zaten.
Mantıklı. Bege gerçek kimliğini bildiği için şaşırmış olabilir son karede.

Nami meğerse sevdiceği evleniyor diye ağlıyormuş:a:

@Smoker Bu arada Beege North Blue korsanlarından mı?

bölüm çıkar çıkmaz direk ilk defa çok kötüye basacam oyumu. o kadar troll bölüm trolleme gördüm, ama ilk defa bu kadar trollükte master yapan bölüm gördüm yazıklar olsun "ODA"
optan soğuttu,sanji yılıymış al başına çal manganı çok sinirlendim :of:
Sanji yılı deyince ezilmeyecek herkesi yenecek anlamı mı çıkardın yoksa?

Saçmalama bi. :(
Aynen öyle spoilerdan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık