Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-
6-7 sayfa Pekoms'un FB'si 6-7 sayfa Luffy'lerin yorumu ve 1-2 sayfa Neko ile karşılaşma
Son sayfa
Nami: Sanji'nin gitme sebebini açıklıyorum. :(
Bölüm sonu
Not:Haftaya manga yok!
-

Böyle olur kesin. Oda'nın kulakları çınlar. :/
Bencede dedigin gibi olur,olmaz isede sanji kesin pekomstan dayak yer , oda cok kıyak geçti dimi ,2 yılda 3 bölüm gösterdi

Son düzenleme:
bege ve pekoms aynı anda, aynı çizgide, asagı yukarı aynı boylarda mangaka tarafından çizilmişler. daha öncede pekomsun epey abartıldıgını düşünüyordum, su anki içgüdüm pekomsun begeden az daha güclü oldugu yönünde. yani sinirlenmesinin pekde bir önemi yok.

normal sartta sanji, hem pekomsu hem de begeyi yener. ama 2 ye birde ceasarın katkısı olmaksızın yenilir. üstelik bence o gemideki asıl güclü olan ve sanjininde ana rakibi uzun bacak tamago ;)

yonkolar arası savasa gelince, e.oda kafasına göre gaz verir. neyin ne olacagını kestiremeyiz. çünkü isterse kolayca degiştirebilir. taslarını o sekil diziyor, akıllı adam...

su an için;

kaido, tek basına, kidd ve ittifakıyla karsı karsıya.

linlinin getir götürcüleri, tamago, bege ve pekoms, hasırsapka tayfasıyla karsı karsıya.

shanks, bir adada parti yapıyor, uyuz herif :D

teach, eger burgessin peşinden gidiyorsa, dragon ve devrim ordusuyla karsı karsıya.

bu ortama bakarsak e.oda her zamanki taktigini uyguluyor. hasırsapkalar ortalıgı karısıtırıyor. shanks ise e.odanın basedemiyecegi olayları engelleyen emniyet subabı.

luffy ve tayfası, su an için kaido ve linline dogrudan zarar verdi, verecek, veriyor.

shanks ve marco ekibi ise olası bir ezilmede , takviye olarak duruyor.

ortadaki en bilinmeyen kişilik weevil. ya bizimkilere sempati besliyecek ve e.oda harcadıgı acein yerine ayıboganı getirecek. yada sopanın kralını yiyecek, marcoyla o korsanlar yine bize müttefik olucak.

bakalım heyecanla bekliyoruz ;)
+162573

Pekoms'un önüne ilk kim veya kimler çıkarsa hasır şapka tayfasından, işi kötü:oleyo:
Tabiside oda en sevdiği karakteri çıkarır karşısına ve her zaman yaptığını yapar sanji kaplumbaga aslanı tekmeler ayağı kırılır .aragornun migfere attigi tekmedeki o gerçekçi çığlık gelir aklımıza

Pekoms'un tavrıyla yola çıkarsak olabilecek senaryolar şöyle ;
Pekoms direk Sanjiye saldırır ve Sanji diz kapağıyla kendini savunur. Sonra inu - neko ya da sicilian gelip dur o yapmadı diyip pekoms'u durdurabilir.
Sonrasında Pekoms Jack'ın yaptığını öğrenir ve devam edebileceği iki tavır kalır.
1.Jack'ın peşine düşer.
2.CC ' yi almak için tekrar Sanji ile dövüşür bu dövüşün sonucuna göre Sanjinin olayı farklı bir hal alır. Bence Oda Sanjinin tekme gücünü Kedinin kamlumbağa zırhında gösterecek diye düşünüyorum. Zoro Mr1 ' i keserek çeliği kesmişti ona kıyasla Sanjide Kaplumbağa zırhını parçalarsa efsane olur.
Eğer Jack'ın peşine düşerse Kaplumbağa meyvesi yemiş bir Kedi mink ile Mamut meyvesi yemiş bir insanın dövüşüne tanıklık ederiz.
Kaplumbağa dayanıklı bir hayvan ve Mink olmanın getirdiği güç ile Pekoms vs Mamut Jack iki defansif güç uzun süre dövüşebilir. Kaldı ki Jack 3 Eski denizci ile dövüştü ve ağır yara aldığı güçlü bi ihtimal. Eğer Jack gerçekten kurtulmuşsa issho sengoku ve tsurunun elinden Kedi ile dövüşürse yenilme ihtimali büyük.
Her ne olursa olsun gidişat Yonkou'ların birbirleriyle savaşacağını ya da bir yerde sürtüşeceğini gösteriyor.
Bütün bunlar mantıklıyken Sanjinin Only Alive ' i hiç bir yere bağlayamıyorum gerçekten burdan ne çıkıcak çok merak ediyorum umarım uzatmaz Oda direk açıklar. Açıklamayıp birde haftaya one piece yok derse ..... Neyseki bu hafta g4 görücez onunla yetinirim :D

Bizimkilerin yanında minkler varken niye Sanji'nin bacağı veya Pekoms'un kabuğu kırılıyor anlamadım. :(
Niye birbirleriyle dövüşmelerinin hiç bir yararı olmayacak karakterler dövüştürülüyor? :/

Edit: Mangadaki vs sayısı 50'yi geçmiyor. Forumda yorumlardaki vs sayısı milyonları geçmiştir. :/

Bizimkilerin yanında minkler varken niye Sanji'nin bacağı veya Pekoms'un kabuğu kırılıyor anlamadım. :(
Niye birbirleriyle dövüşmelerinin hiç bir yararı olmayacak karakterler dövüştürülüyor? :/
Vahşet görmek istiyoruz!Kan görmek istiyoruz!!Yine her zaman ki gibi "luffy'i yedirmeyiz:gamyon::utaniyorum:,sanji'yi yedurmayuk:fool: " gibi propagandalar yapma!:of:.Lütfen!

Sanji kral tekmesi atacak (pronens kralının attığı kral yumruğu gibi :D) tekmenin etkisiyle geriye savrulup adadan uçacak gözden kaybolacak
uçarken cc ye çarpıp onuda yanında götürecek o tekmede yıkılmış olan zoyu iyice yıkacak havaya fırlayan kaya parçalarıda luffyler bartonun gemisinde iken oluşan meteor yağmurun sebebi olacak :D

sonuç olarak pekoms suçu hasır şapkalara atmakta haklıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık