Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sövecegine mantıklı bir insan gibi davran ve karsı görüs bildir. böylelikle forumu bırakmanada gerek kalmaz. :) tamagoyu degilde ikisini gönderiyorsa ben bundan kıllanırım. sen dersinki ben kıllanmam o zaman yanyana aynı koltuklarda çizilen amiraller, marco, teach ve jozu, sırt sırta çizilmiş roger ve wbde yalan olur. gördünmü bak , örnegide varmıs;)
Dragon su amirallerin oturdugu koltuga marcoyu civiledikten sonra Garpın oturması sence ne ima ediyo meraktan soruyom bro

Bence Pandaman KK olacak :D
Minklerin kralı çıksın o, düklerine emanet etmis krallığı gitmiş

Pekoms'un tavrıyla yola çıkarsak olabilecek senaryolar şöyle ;
Pekoms direk Sanjiye saldırır ve Sanji diz kapağıyla kendini savunur. Sonra inu - neko ya da sicilian gelip dur o yapmadı diyip pekoms'u durdurabilir.
Sonrasında Pekoms Jack'ın yaptığını öğrenir ve devam edebileceği iki tavır kalır.
1.Jack'ın peşine düşer.
2.CC ' yi almak için tekrar Sanji ile dövüşür bu dövüşün sonucuna göre Sanjinin olayı farklı bir hal alır. Bence Oda Sanjinin tekme gücünü Kedinin kamlumbağa zırhında gösterecek diye düşünüyorum. Zoro Mr1 ' i keserek çeliği kesmişti ona kıyasla Sanjide Kaplumbağa zırhını parçalarsa efsane olur.
Eğer Jack'ın peşine düşerse Kaplumbağa meyvesi yemiş bir Kedi mink ile Mamut meyvesi yemiş bir insanın dövüşüne tanıklık ederiz.
Kaplumbağa dayanıklı bir hayvan ve Mink olmanın getirdiği güç ile Pekoms vs Mamut Jack iki defansif güç uzun süre dövüşebilir. Kaldı ki Jack 3 Eski denizci ile dövüştü ve ağır yara aldığı güçlü bi ihtimal. Eğer Jack gerçekten kurtulmuşsa issho sengoku ve tsurunun elinden Kedi ile dövüşürse yenilme ihtimali büyük.
Her ne olursa olsun gidişat Yonkou'ların birbirleriyle savaşacağını ya da bir yerde sürtüşeceğini gösteriyor.
Bütün bunlar mantıklıyken Sanjinin Only Alive ' i hiç bir yere bağlayamıyorum gerçekten burdan ne çıkıcak çok merak ediyorum umarım uzatmaz Oda direk açıklar. Açıklamayıp birde haftaya one piece yok derse ..... Neyseki bu hafta g4 görücez onunla yetinirim :D
Dofun adamı bambu meyveli adama bacağını catlatan sanji, yonkou adamı kaplumbağayı kıramaz be malesef kirsada oda yapmaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
O değilde sanji ne zaman okama kempo kullanacak yada bacak ile şu CP9 un ki gibi jilet şeklinde tekmelerden atacak (o tekniğin adını unuttum)
sırf tekme ile dövüşen biri oldugu için bu olsa bari...
Yada Zeff kadar güçlü tekmelere ne zaman kavuşacak bunları merak ediyorum. Yada bunlar olmadan sanji seri den mi çıkacak?

O değilde sanji ne zaman okama kempo kullanacak yada bacak ile şu CP9 un ki gibi jilet şeklinde tekmelerden atacak (o tekniğin adını unuttum)
Yada Zeff kadar güçlü tekmelere ne zaman kavuşacak bunları merak ediyorum. Yada bunlar olmadan sanji seri den mi çıkacak?
O tekniğin adı ranyaku'ydu.Bende onu gelistirip atesli olanindan atar diye bekliyordum.
Bence sanji zeff'i 2 yil once gecmisti

Zeff'in tekmeleri kadar güçlü diyebilecek ne gördün Zeff'te?

Bence Sanji Otoko Kempo kullanacak :D

Sanji'nin bu sefer yenilmesine imkan yok. Adamın yanında yeni tayfa üyesi cc var. Güzel bir ikili olup yerin dibini boylatırlar normalde o ikisini ama büyük ihtimalle konuşup anlaşmışlardır.

Bambu meyvesi yememişti Vergo. Bambu Vergo denmesinin sebebi Bambu'yu üstün silahlanma hakisiyle kaplayıp o silahla dövüşmesi.
Kaldı ki üstün hakisine rağmen sanjinin bacağını çatlattığına dair bir bilgi yok orada çatırt diye bir ses gelmiş olabilir fakat Sanji bacağım çatladı gibisinden bir şey söylemiyor böyle bir teşhis konulmuyor. Kaldı ki O arc'dan sonra Sanji o bacakla neler neler yaptı Doflamingo ile kısa bir dövüş yaşadı Sky Walk kullandı vb. Emin ol kırabilir eğer zamanı geldiğinde Kizaru ile eşleşecek adam burada Pekoms'u yenemezse ya da kabuğunu kıramazsa ileriye dönük bir gelişmede sağlayamaz. Daha Kaplumbağanın hızına erişemeyen adam Kizarunun hızına hiç yetişemez. Sanji haterliği yapmana gerek yok gerçekler bunlar :) Oda Zoro'yu yükseltiyor ve Sanjiyi düşürüyor diye düşünenler var. Oda aynı zamanda Shanks ile Rogerin gemisinde bulunan Buggy ' yi korkak para gözlü ve güçsüz gösterip Luffy'ye dövdüren Oda Shanks'ı Yonkou yapmış. Kaldı ki Oda seri içinde en çok sevdiği kötü karakter Buggy. Burada bir sevgi meselesinden daha çok senaryo işleyişi var. Eğer sevgi meselesi olsaydı Buggy Yonkou , Shanks'ın fuku sençosu ya da KK olabilirdi :D Oda aynı arc içinde 2 elemana birden power up verirse çok gerçekci olmaz şahsen. Bundan yıllar önce Zoro Mihawktan tek yedi diye Demiri yani Mr1 ' i kesemez diye düşünenler olmuştur senin gibi ama ne oldu Zoro cut Mr1 :)
Sanji'nin bacağının çatladığı çizim halinde gösterildi. Eğip bükmeye gerek yok.

Sanji Pekoms ile vs yapsa yenilse rahat rahat mektup yazamaz.Adam ben gelecem diyor. Sanji pekomsla vs yapmadığı kesin.Gecen hafta herkes Sanji bigmom in tayfasina adaya birsey yapmamasi karsiliginda kendini feda etti diyordu.Bu bölüm de pekoms adayı çok sahiplendi. Ada için Sanji bigmom 'ın Tayfası ile gitmedigi ortaya çıktı bana göre. Sanjinin kayıp olmasının nedeni yeni ödülü ndeki canlı istenmesinden dolayı olabilir.

Sanji'nin bacağının çatladığı çizim halinde gösterildi. Eğip bükmeye gerek yok.
Chopper tarafından ya da kendisi tarafından bir teşhis konulmadı. Çatlasa bile o bacağa Law ya da Chopper tarafından bi tedavi uygulanmadı yani ciddi bir çatlak olduğunu ve Sanjiyi etkilediği sanmıyorum. Çünkü Sanji Vergo ile dövüşünden sonra Sky Walk kullanıp gazlı odadan kaçıyor. Çatlak ciddi olsaydı bacağını kaldıramaz ve Sky Walk kullanamazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık