Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm yine fb üzerine olur, Sanji ve Cc'nin durum açıklanır..
Luffyler Neko üstatla tanışırlar belki burda shanks ile ilgili birşeyler geçebilir..
Kinemon ve Kanjuro adaya çıkar
Bir fb'i de çok uzattılar yaa:(

Sanji yine dayak yemiş galiba. :( Gerçi Sanji'nin skywalk'una şaşıran Bege'de var yanında Pekoms'un. 2sini bir dövmüş olması ihtimaldi yüzde kaç sizce Sanji'nin bence %0,001. :( (Kişisel fikrim Sanji'nin 2sinide teke tekte alacağı yada en azından alması gerektiği ama çizer Oda öyle bir dünya yok. :( )

@Wataame Daisuki Yarın spoiler gelir dedim daisuki-chan yo! Rahat ol dedim.:rolleyes:

Sanji yine dayak yemiş galiba. :( Gerçi Sanji'nin skywalk'una şaşıran Bege'de var yanında Pekoms'un. 2sini bir dövmüş olması ihtimaldi yüzde kaç sizce Sanji'nin bence %0,001. :( (Kişisel fikrim Sanji'nin 2sinide teke tekte alacağı yada en azından alması gerektiği ama çizer Oda öyle bir dünya yok. :( )

@Wataame Daisuki Yarın spoiler gelir dedim daisuki-chan yo! Rahat ol dedim.:rolleyes:
Sanji'ye grup dalacaklar, Bege teke tek çık diye meydan okur. Sonra içindeki adamların hepsi birden çullanmıştır. :D

Bu oda'da az kanı bozuk değil. Tam önemli bir ana veya konuya denk geliyoruz, ertesi hafta bir bakıyoruz başka bir konuya atlamış, tam o yeni atladığı konuda can alıcı bir şeye denk geliyor, hoppp başka konuya. Sadece uyduruk ada hikayeleri tamamlanıyor :(

Evet dedin Taisho sama artık yarın da mangayı okuruz. :byee: @gyjbsch bege bu her şey beklenir .

Roronoa Zoro

@Roronoa Zoro Pekoms'un mink olmasından dolayı bulsalarda sıkıntı değil ki öyle olma ihtimalide var. Ama bunlar dünkü korsanda değil takip ederekte gidebilirler ki başka bir açıklama yapana kadar Brook'un dediğini baz alıyoruz.
Baz alın almayın demedim ki, her yorumumda bence demişim aha bunda da demiş oldum. Zaten ben de nasıl geldiklerini sorguladığım ilk mesajda umarım böyle basit bir durum değil de daha komplike bir yöntem olur dedim. Nihayetinde bulunmaz Zou'yu Bepo'da bulabilmişti. Yani Minklere özel bir durum olsun ya da Zou için vivre kart yapılmış olsun diye arzuluyordum.

gretna989

çok yavaş ilerliyor hikaye bu zou arc sürekli flashback olacak galiba

Baz alın almayın demedim ki, her yorumumda bence demişim aha bunda da demiş oldum. Zaten ben de nasıl geldiklerini sorguladığım ilk mesajda umarım böyle basit bir durum değil de daha komplike bir yöntem olur dedim. Nihayetinde bulunmaz Zou'yu Bepo'da bulabilmişti. Yani Minklere özel bir durum olsun ya da Zou için vivre kart yapılmış olsun diye arzuluyordum.
Ben de vivre kartı yapmışlardır diye düşünüyorum :S Evden uzağa bırakılan kedinin dönüp dolaşıp evi bulması gibi hayvan iç güdüsüne falan bağlarsa bilemiyorum tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık