Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvelerin haki karşısında istisnai durumlarının olup olmayacağını Oda gösterirse bilebiliriz ancak. Mesela Shanks ya da Mihawk'ın içinden Perona'nın negative hollowları geçse doğduklarına pişman olurlar mı ? Bence olabilirler :) Ya da Wb oyuncak olur mu vs. Ama hakinin her çeşidinin ayrı bir işlevinin olması böyle absürt meyveler karşısında bile üstünlük kurar bence. Kenb. haki gerçekten çok önemli. Her zaman derim. Hakinin temeli bu haki türüdür. Bu tip hakin yoksa istediğin kadar b.haki, istediğin kadar h. haki kas. Neyse... Üst düzey kenb. hakiye sahip isimler böyle değişik meyvelerin sonuçlarından da kurtulabilir bana kalırsa. Ama bunu da sadece üst düzey k. haki kullanıcıları yapabilir. Yani genel anlamda haki>meyvedir.

Arkadaşlar konu haki tartışması değil, bölümle alakalı yorumlar atalım. Bölüm ile ilgili olmayan tartışmayı Genel Tartışmaya taşıyalım.

Nami'nin elbisesinin olayı neymiş ? Çıkmadı mu bir söylenti, bir fikir ? Ulusal hazine gibisinden bir şeyler diyorlar.Eskiden önemli biri mi ne giyiyormuş.Yine birine bağlar Oda bunu.

Sanji dediğimiz adam c9 un olduğu gemiye saldırmaya çalışmış bir adam. Hatta zoro onun için endişelenmiş, luffy de " sen olsan durabilir miydin?" demiştir. Bu adamda cesaret fazlasıyla var. Bana kalırsa sanji zerre değişmedi bugüne kadar. Şartlara göre hareket etmeyi bilmek eziklik değildir. Hatta sırf mantıklı hareket etmedin diye başkaları zarar görebilir. En yakın örneği Luffy - Bellamy olayıdır. Luffy mantıklı davranmayıp zaman kaybettiği için law kolunu kaybetti. Orada bege sıksa kafasına Nami'nin, bu sefer de artistlik yaptın sonuçları bunlar derler. Ahmaklığın lüzumu yok. Bekleyip görmek en mantıklısı.

Nami'nin elbisesinin olayı neymiş ? Çıkmadı mu bir söylenti, bir fikir ? Ulusal hazine gibisinden bir şeyler diyorlar.Eskiden önemli biri mi ne giyiyormuş.Yine birine bağlar Oda bunu.
İleride bizimkilere bir mink yardım edecek. O mink, bu elbiseyi giymiş olan ve zamanında minklerin prensesi olan kadın olacak.

Bege nin zayıf noktasını buldum. İçindeki bütün adamları dışarı çıkartırsın. En sonunda için de adam biter. Silahlar da biter ee ne çıkartacak daha Bege out olur. :D

Bege nin zayıf noktasını buldum. İçindeki bütün adamları dışarı çıkartırsın. En sonunda için de adam biter. Silahlar da biter ee ne çıkartacak daha Bege out olur. :D
Shounen mantığı devreye girer. Örneğin;
Sanji:Tüm adamları temizledik artık yapacak bir şeyin kalmadı.
Bege:Benim sadece o adamlarla mı buralara geldiğimi sandın? Tüm gücümü adamlarımdan mı aldığımı sandın? Hahaha!
Der ve şova başlar. :/
Ha dersen nasıl başlar onu bilemem. Ben mantığı söyledim. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık