Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shounen mantığı devreye girer. Örneğin;
Sanji:Tüm adamları temizledik artık yapacak bir şeyin kalmadı.
Bege:Benim sadece o adamlarla mı buralara geldiğimi sandın? Tüm gücümü adamlarımdan mı aldığımı sandın? Hahaha!
Der ve şova başlar. :/
Ha dersen nasıl başlar onu bilemem. Ben mantığı söyledim. :/
Ya dur ya zayıf nokta buluyorum şurada :D

Bege nin zayıf noktasını buldum. İçindeki bütün adamları dışarı çıkartırsın. En sonunda için de adam biter. Silahlar da biter ee ne çıkartacak daha Bege out olur. :D
Begeyle meyve gücünde dövüşebilecek tek kişi Law gibi duruyor. Shambles yaparak kaleye girebilir , içerdekileri dışarı çıkartabilir vb.

Durum 180 derece dönmüş şanslı yonkoumuz Big Mom olacak gibi duruyor şöyle bir bakınca.

Geçen hafta garibim minklerin öcünü almak için Kaidou ile siftah açacak tayfa diyordum ama bu bölümü okuyunca değişti fikirlerim.Bir de şuan hem jack hem bigmom durumu var.Jackin öldüğü haberini tahminim Big Mom'a geçişte çok soru işareti bırakmamak için verdi Oda.Gerçekten seriden çıkardığını sanmıyorum ama çıkarmış olabilitesi yüksek bu bölümü okuduktan sonra.Bütün forum sanji jackin gemiye sızdı,sanjiyi jack esir aldı diyordu ve kaidou arca bağlıyordu şuan tek yol Big Mom :).

Yorumları çok okumadım bu hafta o yüzden değinildimi bilmiyorum. Bege nin kendi içine girmesi kısmını zaten anlayamadımda asıl anlayamadıgım olay begenin trebol gibi akışkan bir şekilde koltuğa akıp biçimlenmesi @Smoker bir fikrin var mı one piece irdeleyen biri olarak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık