Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakın Sanji ölse tayfaya Law gelse çok güzel olur. Luffy rage modda big momu tek başına alsa. Sanji'yi öldürmesinden sebep olaylar akıl almaz boyuta ulaşır bence. :(
Niye big mom dendiğini de anlamış olduk 35. Kız nedir. Belki 100 kızı var. :( Bunların babaları kim Ayrıca Sanjiye niye 35. layık görülmüş. :( Bu bile güçsüzlük göstergesi. :( Misal Zoro olsa kesin ilk 10dan biriyle evlenirdi. :( Oda burada bile vurmuş adama. :(

Söyler misin, merak ettim şimdi.:/
Şimdi neden sanjiye geçtik? yani orjinal plan pokemon ve begenin luffyleri halledip CC'yi alması değil mi? Peki neden iş birden sanjiye mektup var'a geldi? Yani sanjinin düğünü varsa big mom sanji hariç hepsini katledin demez mi? Ben mi bir şeyi atlıyorum yoksa açıklandı mı bu?
Sanji ile birbirlerine garip bir bakış atıyorlar-sanji kafa sallıyor "nod"diye- Bege açtı konuyu pokemon minkleri kurtarmasalardı dalacaktı bizimkilere.
Kısaca pokemon ve begenin ilk geliş amacından saptık bir anda. Nedeni açıklandıysa da ben kaçırdım

işte-eğer yapıldıysa- ne ara yapılıyor o? Sanji ile birbirlerine garip bir bakış atıyorlar-sanji kafa sallıyor "nod"diye- Bege açtı konuyu pokemon minkleri kurtarmasalardı dalacaktı bizimkilere. sajinin soyadı düğünü derken kimsede fark etmemiş arada kaynadı diye sevimiyordur ODA'da. Ya da daha olası kendi de fark etmemiştir :/

edit: bu arada big mom olayı WB gibi değil belli ki. Punisher diye bir oyun var -faoori oyunlarımdan 2004 yapımı- orada gnuccilerin başında manyak bi kadın vardı. O aklıma geldi işin içine italyan mafyası havası girince
Anladım ne demek istediğini.
Pekoms bilmiyor olabilir.

Normalde Pekoms kaçmalarına izin verecekti ne olursa olsun. Bege de kaçamazsınız çünkü önceden sizi yakalayacaktık ama şimdi Sanji damat olacak diyor.
Bölüm bitiyor. Şuan bilgiler bu kadar.

Pekoms'un müttefik olmasıyla da alakası olabilir. Yani düğünü biliyordur ama kötü bir şey olacağı için gene de kaçmalarını istemiştir.

İyiymiş. Yalnız ben daha yeni fark ettim Sanji'nin ismindeki "üç" ile 3. çocuk olmasındaki paralelliği :/

Edit: Ben de diyordum bu "üç" ne alaka. Oda bu tip şeyleri boş yere bırakmaz bir yere bağlar illa. Tayfaya da 3. girmediğine göre böyle bir şey çıkacağı belliydi.

aslında "sanji" kelimesinde birden fazla kelime oyunu var. Bir japona gidip direk "sanji" derseniz "saat 3" anlayacaktır demişti benim japonca hocam. Ama bir başka manasıda "yemek için şükredilmesidir" demişti. -hatta bunu ilk öğrendiğimde forumdaki bir konuda yazmıştım ama bulamıyorum şimdi :D-
Sanji ismindeki bu manaları görünce bir de bu büyük bir aileye bağlandıktan sonra dedim kendi kendime "Ya niye ismini naruto yapmak istemiş ki başta? Sanji daha iyimiş kelime oyunları bakımından"

Anladım ne demek istediğini.
Pekoms bilmiyor olabilir.

Normalde Pekoms kaçmalarına izin verecekti ne olursa olsun. Bege de kaçamazsınız çünkü önceden sizi yakalayacaktık ama şimdi Sanji damat olacak diyor.
Bölüm bitiyor. Şuan bilgiler bu kadar.

Pekoms'un müttefik olmasıyla da alakası olabilir. Yani düğünü biliyordur ama kötü bir şey olacağı için gene de kaçmalarını istemiştir.
Pekoms daha kıdemli nede bilmiyor olsun ki? Hem başta bırakmayacaktı gayet görev aşkıyla peşlerine düşmüştü. Bayağı dövüp CC'yi alacaklardı bence. Orjinal pla buydu yani. Sanjii olayı birden çıktı. Öncede bir gönderme yok yani. Ha biz luffylerin tarafında gördük ama op zaman akışına göre ileri bir tarihte gördük.
Bir şeyler oturmuyor. Yani mantıklı değil bence. Tek bir açıklama geliyor aklıma o da Begeye bütü görevlerin açıklandığı ama pokemona sadece CC'yi alması gerektiği. Ki bu da çok mantıklı değil çünkü pokemon daha kıdemli-olmalı gibi geliyor en azından. Net bir bilgi yok buna dair sonuçta-

Sanji bir gemi kazasında bulundu sanji orada saldırabilirdi onlar rehin düşmüşken ama adam sneinle konuşmak istiyorum dediğinde merak etti ve gitti.
Bu tamamen kendine olan güveninden kaynaklanıyor...
Yıllar sonra ailesinin onu aradıgını öğrenmesi, Ailesinin Big Mom ile olan bağlantısını öğrenmesi ve son olarak evlilik olayı adam bunların hepsini kaldıramadı tabi Sanji dumur oldu.
Sırf bu meraktan ötürü oraya katılmak ve onların karşısına çıkmak istemiştir yoksa Bege'e tamam pes ediyorum gidicem diye bir durumun olacağını düşünmüyorum.
Bege stratejik yapıya sahip ve o zekaya sahip birisi seriye farklılık ve renk kattı açıkcası korsan oyununa Mafya eklenmedi çok hoş ve sempatik oldu sen kalk Scilya kıyılarından kalk gel mafya ol kara dar gelmiş Capone a :p
Big mom da fransız tarzı hakim giyim olarak dünya mutfağının önde gelen ülkelerinden biri de Fransa bu kadının yemek hastası olması çay partisi muhabbetleri dönmesi doğal sanji de aşçı olarak fransız kökenli gösteriliyor ki bu yakınlık doğal oluyor sanji family ile big mom yakınlığı.
Mafya ana olarakta kötü kısmını konu alırsak bege bunun yanında italyan mutfagıda fena değil ODA herşeyin ucundan birşeyi yakalayıp konuya bağlayan birisi gerçekten şaşırtıcı.
Nova lara bakıldığında hep kendilerine yakın özelliklerde olan kişilerin yanındalar.
Bege in pekoms u vurması Mom tarafından bir sorun olarak görülmeyecektir...

Herşeyi geçtim de X Drake ne zaman sahne alacak acaba en çok merak ettiğim karakter ve kimse haki ne bilmezken o haki kullanıyordu.

Pekoms daha kıdemli nede bilmiyor olsun ki? Hem başta bırakmayacaktı gayet görev aşkıyla peşlerine düşmüştü. Bayağı dövüp CC'yi alacaklardı bence. Orjinal pla buydu yani. Sanjii olayı birden çıktı. Öncede bir gönderme yok yani. Ha biz luffylerin tarafında gördük ama op zaman akışına göre ileri bir tarihte gördük.
Bir şeyler oturmuyor. Yani mantıklı değil bence. Tek bir açıklama geliyor aklıma o da Begeye bütü görevlerin açıklandığı ama pokemona sadece CC'yi alması gerektiği. Ki bu da çok mantıklı değil çünkü pokemon daha kıdemli-olmalı gibi geliyor en azından. Net bir bilgi yok buna dair sonuçta-
1-2 bölüm çıkınca anlaşılır neyin ne olduğu tam olarak.
Ya görevler farklı açıklandı ya da Pekoms düğün olsa bile gitmelerine izin verecekti. İzin vermesinin sebebi de bu iyiliklerine karşı kötü bir şey olması olabilir. Kendisi de istenmeden evlenmiş olabilir ve bunu kötü bir şey olarak gördüğü için gidin demiştir.
Evlendirme işleri ona ters geliyor olabilir.
35. kızı seviyor olabilir. :)

Pekoms ile ilgili bir durum var tahminimce. Çünkü bu adam dost olacak artık dayak yemez. Ona bu durumla altyapı hazırlanıyor olabilir. Mantıklı olmayan şeylerin sebebi bu olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık