Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caponenin meyvesi çok güzel. Power up konusunda önü çok açık.
Adamlarına meyve yedirse çok güçlü olur. Kendini modifiye etse.
Basit bir roket tekniğiyle uçabilir. Kitlesel imha silahlarıyla veya antik silahlarla çok güçlü olabilir.

sanji vinsmoke
vin değilde vine(vayn-hatta vuayyyn gibi okunuyor) şarap demek. Smoke artık bilmeye opci yok
bege desen çok tatlı aldı bizimkileri şahsen çok beğendim. 11 superova boşuna e kötü nesil dememişler. Herkes oraya luffy gibi mangaka torpiliyle gelmemiş belli ki
yalnız bir sorum var. Şimdi nede sanjiye geçtik? yani orjinal plan pokemon ev begenin luffyleri halledip CC'yi almaktı değil mi? Peki neden iş birden sanjiye mektupa geldi? Yani sanjinin düğünü varsa big mom sanji hariç hepsini katledin demez mi? Ben mi bir şeyi atlıyorum yoksa açıklandı mı bu?

sanji vinsmoke
vin değilde vine(vayn-hatta vuayyyn gibi okunuyor) şarap demek. Smoke artık bilmeye opci yok
bege desen çok tatlı aldı bizimkileri şahsen çok beğendim. 11 superova boşuna e kötü nesil dememişler. Herkes oraya luffy gibi mangaka torpiliyle gelmemiş belli ki
yalnız bir sorum var. Şimdi nede sanjiye geçtik? yani orjinal plan pokemon ev begenin luffyleri halledip CC'yi almaktı değil mi? Peki neden iş birden sanjiye mektupa geldi? Yani sanjinin düğünü varsa big mom sanji hariç hepsini katledin demez mi? Ben mi bir şeyi atlıyorum yoksa açıklandı mı bu?
Normalde yakalama emri varmış fakat sonrasında evlilik işi olduğundan bu emir kalkıyor. Açıklanan bir şey yok şimdilik.
Anlaşma yapılmıştır tahminimce.

Linlinin kızları dediği olay muhtemelen Wbnin ogullarim diye sahiplenmesini, Koca anada kiz çocuklarım olarak göreceğiz.
Bege guzel bir giriş yaptı. Ceaser in tayfaya geleceğinin sinyalleri iyice verildi bu bölümle birlikte.
Bege sanırım, kendi icine girince dunyada kalan vücudu sabitlesiyor gibi.
Sanjinin evlendirilecegi hatun muhtemelen çok çirkin çıkacak, ya da güzel olsa bile evlenmekten vazgeçecek malum tayfayla tamamlaması gereken hayalleri var. Nami ve Chopper in yakalanmasi ise tamamen sacmalikti. Luffy bu Koca Anayi perişan edecek anlaşılan, Sanjinin ailesi de merak uyandırdı.
Neyse guzel bolumler bizi bekliyor.

Normalde yakalama emri varmış fakat sonrasında evlilik işi olduğundan bu emir kalkıyor. Açıklanan bir şey yok şimdilik.
Anlaşma yapılmıştır tahminimce.
işte-eğer yapıldıysa- ne ara yapılıyor o? Sanji ile birbirlerine garip bir bakış atıyorlar-sanji kafa sallıyor "nod"diye- Bege açtı konuyu pokemon minkleri kurtarmasalardı dalacaktı bizimkilere. sajinin soyadı düğünü derken kimsede fark etmemiş arada kaynadı diye sevimiyordur ODA'da. Ya da daha olası kendi de fark etmemiştir :/

edit: bu arada big mom olayı WB gibi değil belli ki. Punisher diye bir oyun var -faoori oyunlarımdan 2004 yapımı- orada gnuccilerin başında manyak bi kadın vardı. O aklıma geldi işin içine italyan mafyası havası girince

Son düzenleme:
Bu arada yeni teorimi yazayım.
Linlin Tavuk meyvesi yemiş olabilir. 45 kızı varsa 30-40'da oğlu vardır :D

Game of thrones'a döndü iş :D krallıklar arası kız alıp verme Sanjinin oğlu olursa tahta geçer :D Kız kesin çok çirkin çıkıcak oda Sanjiye asla kıyak yapmaz :D

Benim bildiğim Sanji'nin Nami-san'ı tedirgin etti diye bege'ye tekmeyi basması lazım.Basmalı.Big mom'ın gemisine saldırı izni isteyen adam bu :) Eğer basmazsa Sanji değildir o.Yossi kohendir :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık