Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hmm. En son herkes Bege'in içine girdi. Elinde kairoseki mızrağı olanlar bile* :S Meyve güçleri kairosekiyi etkilediğine iyice emin olmaya başladım.

*Tabi tam olarak gösterilmedi ama ortada adam kalmadığına göre...

Mink'ler yanlarında değil mi az önce Pekoms ağlaşıyordu onlarla ayrıca onlar olmasa bile 4 tane hasır şapka korsanı ve CC var, nasıl bir adama yakalanıyorlar...
Beraber tenha bir yere gidiyorlar konuşmak için.

Bölümün en güzel yanlarından biri de haftaya bölüm olması :D

Farkettim ki bölüme sadece Marco ve Luffy fanı olarak bakınca güzel oluyormuş :/

Türkçesi gelince bazı şeyler daha net anlaşılır.Ama buralarda Pekoms Ace'i yener diye dolanan arkadaş için büyük bi darbe oldu bu :D Ha ben üzüldüm mü?üzülmedim tabii :D

Mink'ler yanlarında değil mi az önce Pekoms ağlaşıyordu onlarla ayrıca onlar olmasa bile 4 tane hasır şapka korsanı ve CC var, nasıl bir adama yakalanıyorlar...
"Pusuymuş xD" diye oldu bittiye geldi Vissu'nun dediği gibi. Çok saçma ya. Brook, Sanji o kadar mı boş adam. Nami, Chopper ve CC de var. Nami ve Chopper kesin ezilir şimdi ama, CC yahu. Yorum yapamıyorum. :c
Uyuz oldum. :D

Sanji'de hafıza kaybı falan yok, hemen herkes hafıza kaybı diyor hayırdır. Vinsmoke ismini duyunca şaşıyor adam, biliyor ailesini büyük ihtimalle. Bilmiyor olsa bile bunun tek açıklaması hafıza olmaz.
Bekleyin de bi açıklansın, hemen net yorumlar yapıyorsunuz.
Belki de ailesini biliyor. Ailesi çıkarcı vs olabilir. Belki bir Yonkou ile bağ kurup hem daha çok iş hem de korunma elde etmek istiyorlardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık