Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşler iyice arap saçına döndü arkadaş. Aralardan dolayı da inanılmaz kopukluk olmaya başladı, bir önceki bölüm ne olduğunu hatırlamaya çalışırken yeni bölümde adam daldan dala atlıyor ve saçma sapan bir hal aldı senaryo. Bundan sonra da toparlayabileceğini düşünmüyorum, en azından düzgün bir şekilde.

Bu bölümden çıkardıklarım.
1. Oda = En büyük troll
2. Bege'yi gördükten sonra kid'den beklentim iki katına çıktı. Bu adam kaido'yu tek başına alacak seviyeye gelecektir.
3. Sanji bildiğimiz gibi, böyle gelmiş böyle gider.
4. Cc; senin gibi hasır şapka tayfasının 4. güçlüsüne yakışmıyor böyle korkak haller. Usopp'un seviyesine düşmek de neymiş.

Bege nin yaptığı kolay bir şey değildi fakat çok ta abartmayın,gafil avladı diyebiliriz.

Sürekli oda Sanjiyi eziyor geyiğinide bir bırakın artık.
Neden hep sanji gafil avlaniyo dofta 5 saniyede paket etti .tel meyvesimi bilmiyo dediler .vergoyada mı gafil avlandı.eziyo işte bitirdi reyizi

Öyle ada falan yok işte. Endişelendikleri için Nami ve diğerleri de peşlerinden gelmiş. Neler oluyor diye bakmak için.
Mink'ler yanlarında değil mi az önce Pekoms ağlaşıyordu onlarla ayrıca onlar olmasa bile 4 tane hasır şapka korsanı ve CC var, nasıl bir adama yakalanıyorlar...

İşler iyice arap saçına döndü arkadaş. Aralardan dolayı da inanılmaz kopukluk olmaya başladı, bir önceki bölüm ne olduğunu hatırlamaya çalışırken yeni bölümde adam daldan dala atlıyor ve saçma sapan bir hal aldı senaryo. Bundan sonra da toparlayabileceğini düşünmüyorum, en azından düzgün bir şekilde.

Bu bölümden çıkardıklarım.
1. Oda = En büyük troll
2. Bege'yi gördükten sonra kid'den beklentim iki katına çıktı. Bu adam kaido'yu tek başına alacak seviyeye gelecektir.
3. Sanji bildiğimiz gibi, böyle gelmiş böyle gider.
4. Cc; senin gibi hasır şapka tayfasının 4. güçlüsüne yakışmıyor böyle korkak haller. Usopp'un seviyesine düşmek de neymiş.
Hacım kusura bakma, bölüm yorumlarında okuduğum en yüzeysel yorumlardan biri. :(

Sanji'de hafıza kaybı falan yok, hemen herkes hafıza kaybı diyor hayırdır. Vinsmoke ismini duyunca şaşıyor adam, biliyor ailesini büyük ihtimalle. Bilmiyor olsa bile bunun tek açıklaması hafıza olmaz.
Bekleyin de bi açıklansın, hemen net yorumlar yapıyorsunuz. :(

@amaneden :(

Bölümün en güzel yanlarından biri de haftaya bölüm olması :D

Farkettim ki bölüme sadece Marco ve Luffy fanı olarak bakınca güzel oluyormuş :/

Türkçesi gelince bazı şeyler daha net anlaşılır.Ama buralarda Pekoms Ace'i yener diye dolanan arkadaş için büyük bi darbe oldu bu :D Ha ben üzüldüm mü?üzülmedim tabii :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık