Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Yazar sıçtı sıvıyor bence madem öyle bir ailenin oğlu yolcu gemisinde neden ahçılık yapıyordu ??
Hafızasını kaybetmiştir. Ailesinin olduğunu bilse her türlü dönerdi ailesine. Ya da ailesi soyludur. Soylu oluşundan sıkılıp denize açılıp ahçı olmaya karar vermiştir.

Flashback'ten bi çıkalım Momo'nun kesin aklı gidecek, uçup gidecek bi yerlere :/

@Taisho Kullan bakalım zaten 2 güne hevesin geçecek.

Yonkoların yanlış adamına baktığın için böyle düşünüyorsun.Bak Shiliew'e bak Beckmann'a,O zaman yonko adamı nasıl olur görürsün.lakin sen en baştan çöp olduğu belli olan adamlardan büyük şeyler bekliyorsun.Pekoms'un ve Burgess'in ne mal olduğu zaten baştan belliydi.As adam değil bunlar.Şöyle de düşünebilirsin.Luffy'de birgün yonko olduğunda elinde Usopp gibi biri de bulunacak Zoro gibi hayvan da.Bilmem anlatabildim mi? :)
Yonkoya piyonda lazım diyorsun yani:)
Shiliw benim gözümde Zoro kalibresinde birisi bile değil o yüzden onu kıstas alacağımı sanmıyorum ama Beckmanna bir şey diyemem
Yonko denildiği zaman titrenmesi gerekir diye düşündüğümden adamlarına karşıda beklentim artıyordu o yüzden bunları görmek hayal kırıklığı yaratıyor
Demekki 11 süper nova özel tasarlanmış karakterler yoksa her biri bir amaç uğruna birleşip ya da bir Yonkonun himayesine girip ama alttan kuyusunu kazmazlardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık