Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin düğünü gösterirse eğer bütün ailesi sigara içiyor olacak. O soyadı boşa değil. Ama ben daha çok halaybaşı kim olur onu merak ediyorum :oleyo:

Bir de Oda'yı över durursunuz yok dahiymiş yok bilmem neymiş biz reis şov yapsın diye beklerken yine itin bir yerine sokulup sokulup çıkarılıyor Bege Jack'den güçlüdür net, ya aslında kabul etmesek de bu seride güç dengesi diye bir şey yok senaryo var güçlü güçsüzü yener diye bir şey göremiyoruz.Orada tüm ada Bege'ye yenildi esir aldığı adamlara da gel CC,Brook,Nami yahu bir Allah'ın kulu punk hazarddaki Ceaser'ın böyle çöpler tarafından esir alınacağına inanmaz çok eskiden beri izlemiyor olsam kesinlikle izlemezdim bu seriyi uzattıkça uzatıyor her şeyi hiçbir şey gösterdiği yok ama o göstermediği hiçbir şeyde bile Sanjiyi ezebiliyor.Bu gerçekten bir yetenek.Bu Sanji'nin asil bir aileden gelmesi ile ilgili de güzel bir beklentim vardı ama ona da pek güvenemiyorum.Şimdiden söylüyorum bunun sonu Naruto'dan ... olacak.Naruto'nun sondaki sıvamasını mumla arayacağız gibi geliyor umarım ben haksız çıkarım.
%100 haklısın CC bı harekette kım var kım yok cok rahat bır sekılde alırdı

@Dragon

Kokasiz kullanım var zaten. Tashigi kullanıyor misal. Ama o koka yapamıyor ki. Koka daha üst seviye görünen. Bu seviye olan adam kokayi yapar kılıca. Ki Zoro yaptı. Law da koka yapabiliyor ama gördüğün üzere kılıç kaplı değil.

Sadece room ile oluyor yani. Ben alanı büyüttü ondan güçlendi demiyorum. Ama olay meyvenin kesis gücünün artması. Önceden kesis gücü o kadar yokmuş şimdi var.

Ve gene söylüyorum room sayesinde yapılan kesise kılıca yüklenen haki etki etmez. Hiçbir mantığı yok. 10 berrylik kılıcla da keser aynı şekil. Bu adam kılıç ustası değil.
Smoker'ın Koka kaplı juttesini Vergo kırmıştı. Ada dışında olan dövüşte Law, aynı juttenin Koka kaplanmamış halini kesemiyordu. Oda aynı oda, kılıç aynı kılıç, jutte aynı jutte. Buna dair nasıl bir açıklaman var merak ettim.

Smoker'ın Koka kaplı juttesini Vergo kırmıştı. Ada dışında olan dövüşte Law, aynı juttenin Koka kaplanmamış halini kesemiyordu. Oda aynı oda, kılıç aynı kılıç, jutte aynı jutte. Buna dair nasıl bir açıklaman var merak ettim.
Mantıksız. Bunu çok konuşmuştuk zamanında. Mantiken kokali bambuyu kesen jutteyi de kesmeliydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık