Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reverie bile soru işaretleri ile dolu. Yani gezen ve bilinmeyen bir adada yaşayanların krallıklarını temsilen orada olması mümkün mü? Başka hangi krallıklar var bildiklerimiz dışında? Dragon ve Luffy'nin hareketlerine karşı Dünya Hükümetinin stratejisini merak ediyorum. Gorosei bir el atacaktır oraya. Şuan en çok görmek istediğim Reverie. Ne Kaido'ya ne olduğu ne de başka şeyler ilgimi çekmiyor.

Aynen Shanks'tan ufak ve hoş bir şey çıkabilir
.
Okuduğum SBS'de yakında Vegapunk'ı göreceğimiz ve meyvelerin doğasını öğreneceğimiz yazıyordu.
Momo'nun meyvesi Vegapunk'ın yaptığı bir meyve. Garip bir ses duyup uçmuştu. Bizimkiler istedikleri yere gidemeden belki Vegapunk'a bile rastlayabilirler.

Şuan bizim tayfa tam her şeyin ortasında. Sadece şuan bizim tayfayı direkt ilgilendiren mevzular.
-Kaido'nun ittifak tarafından hedef seçilmesi. Luffy'nin Jack ve Kaido'yu döveceğini söylemesi
-Weevil'ın Luffy'nin peşine düşmesi
-Momo'nun şeytan meyvesi
-Big Mom'ın yüzünde bombanın patlayacak olması ve Luffy'nin onunla kapışacağını söylemesi
-Sanji'nin düğünü
-Wano'da bir sıkıntı olması
-Minkmenlerin bir sıkıntıda olması
-Balık adam adasının özgürlüğü için Big Mom'ı yenmesi gerekmesi
-CC'nin değerli olması
-Yer altı dünyasının Luffy ve tayfasını hedef alması
-Zou ve tarihini öğrendikten sonra olayların farklı bir hal alma ihtimali

Şu adadan ayrıldıktan sonra ne olacağını tahmin edememek hem çok güzel bir şey hem de insanı daha çok meraklandırdığı için üzücü bir şey. :(
Vegapunk'ı savaş esnasında görebiliriz belki. Hem CC bize katılacaksa onun flashback'i için, Vegapunk ile karşılaşmamız da gerekiyor. Ayrıca meyve açıklamaları da var. Merakla bekliyoruz. :(
Ortalık karışık saydığın gibi ama adam açıklamamakta ısrarcı. Şahsen ben de artık bazı şeyleri öğrenmek istiyorum. Bir süre sonra gizem sinir bozucu bir hal almaya başlamıyor değil. Ama düğümlerin çözülmesi yakındır diye düşünüyorum.
Benim mesajlarımı okumuyorsun demek :( Olsun ne diyelim :(
102 sayfa olmuş. Bir tek sen demişsen oranladığımız zaman kimse olmuş oluyor gene. :(

Konu içinde nasıl arama yapabiliyoruz, kelime, cümle yada sadece falancanın yazdıklarını görebilmek için napmamız lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık