Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 811: Roko

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami ye bakın yardırmış gitmiş ne hoş olmuş öyle mink e kafa tutuyor ya.. :rolleyes: Pekomsu biri tokatlasın artık bu arada Sanji nereye gitmiş yani onla ilgili bir şeyler geçiyor mu ?

Bölüm sonu yazılan yazının özeti sanırım;
Sanji, CC ve Big Mam ekseninde olmuş sanırım bu olay ödülle birlikte. Ama ne işte? Niye gitti bizimki? :/
Pekoms'a dokunmayacak minkler galiba.

CC'yi isteyecek, Sanji ne diyecek de ne olacak da bu adam tamamen gidecek? :/

Ayrıca Zoro Neko'dan ayar yemekten kurtuldu. Neko Reyiz kükrer uyanır şimdi.
Neko kim zoroya artislik yapacak allah askina

Nami ye bakın yardırmış gitmiş ne hoş olmuş öyle mink e kafa tutuyor ya.. :rolleyes: Pekomsu biri tokatlasın artık bu arada Sanji nereye gitmiş yani onla ilgili bir şeyler geçiyor mu ?
Geçmiyor.

O kendini küçük görüp ve öyle gösterdiği sürece benim Usopp için yapacak bir şeyim yok. Ayrıca Oda'nın sözü var.
"Usopp tayfanın en zayıfı olmuş ve olmaya devam edecektir." ONE PIECE 10th Treasures (2007)
9 yıl öncenin lafı olacak bu 2016'da. Gidişat bunu göstermiyor. Cesaretini kazanınca işler değişecektir.

Sanji'nn yılı olacak deniyor.Ancak bu Sanji'nin geçmişini öğreneceğimiz için olabilir.BAşka türlü nasıl olur.Gitsin bu herif Pekoms,Tamago yahut Bege'yi indirsin.Sonra bir de araya Iva-sama fb'si ohhh mis. :) Benim gönlümden geçen Sanji yılı böyle.Yoksa Sanji2nin geçmişini öğrenmemiz bana bi Sanjisever olarak hiç bi getirisi yok :) Yani Sanji kutsal ejder çıkmış diyelim.Ben ne diyeceğim yani?"Bakın Sanji o çok nefret ettiğim kutsallardan biriymiş ne havalı" mı diyeceğim.Sanji kutsal ejder çıksa tayfada bi tanrı ve doğal düşmanı bulunsa güzel olur.Lakin ben Sanji'nin tekmesi Pekoms'a fazla baharatlı geldi demek istiyorum,Sanji Tamago'nun yumurtasını kırdı demek istiyorum,Sanji Bege'yi pişirmiş demek istiyorum.

Umarım benim istediğim şekilde cereyan eder olay.Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum :)

Usopp babasının ölümünü görse adam olur mu.Tam karşilasirlar Yasopp ölür.Usopp ta intikam için sapanı atıp tabanca filan taşimaya başlar :D

Hancock hem yaşlı hem de Luffy ona ilgi duymuyor. Rebecca favorimdi ama onuda geride bıraktı. Nami ve Luffy gerçekten farklı anlaşıyorlar. Luffy'ye tek söz geçiren kişi. Yahu sorun yok Wanda'yı bana bırakın dedi ve kısa süreli vs attı. Usopp şu hareketi yapsın dişimi kırarım. :)
Tespitimi yapma sebebim son bölüm yada alıntı yaptığım foto değil aslında . Arlong Park taki kol bıçaklama sahnesinde Luffy nin gelip Nami yi durdurma kısımlarına dayanaraktan his alıyorum .
His alıyorum da ibretlik oldu ama anlarsınız işte :D

Tespitimi yapma sebebim son bölüm yada alıntı yaptığım foto değil aslında . Arlong Park taki kol bıçaklama sahnesinde Luffy nin gelip Nami yi durdurma kısımlarına dayanaraktan his alıyorum .
His alıyorum da ibretlik oldu ama anlarsınız işte :D
Oda aslında hep inceden mesajları vermiş. Nami-Luffy-Zoro her yerde.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık