Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 811: Roko

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen olmadığını düşündüğüm şeyi evet öyle şeklinde yazarsan bende o kadar yazarım :)

Luffy tip olarak karizma gözükmeyebilr.Şöyle bi tipi vardır :
Lan dersinki bu şebek mi ana karakter.
Ama bi bakış atar
Kalırsın şöyle:

Ha tıfıl mıfıl dersin şöyle bi duruş yapar o açığı kapatır:
+1:good: İnternet cafe işletiyorum arkadaşlarım var anime izleyen bleach olsun naruto olsun,bir kaç tanesini op başlattım gelip bu tarz şeyler söylüyorlar anlatıyorum anlamamakta ısrar ediyorlar bundan sonra bunu göstericem anlamak istemeyen arkadaşlara.

Sen olmadığını düşündüğüm şeyi evet öyle şeklinde yazarsan bende o kadar yazarım :)

Luffy tip olarak karizma gözükmeyebilr.Şöyle bi tipi vardır :
Lan dersinki bu şebek mi ana karakter.
Ama bi bakış atar
Kalırsın şöyle:

Ha tıfıl mıfıl dersin şöyle bi duruş yapar o açığı kapatır:
İnandığın şeyi sonuna kadar savunman güzel bisey.Sende Luffy'i gördüm :D İste One piece okumanın izlemenin faydalari.

Sonra fangirl/fanboy biz oluyoruz. Gözlerim kanadı.
Sen onu salla, bak ben ne diyorum hiç görmüyorsun.:) Nami beni affetsin, zamanında az günahına girmedim.
"Luffy, Zoro ve Nami One Piece'in tetikleyicisi ve çekirdeğidirler. Color Walk 1 (2001)
+1:good: İnternet cafe işletiyorum arkadaşlarım var anime izleyen bleach olsun naruto olsun,bir kaç tanesini op başlattım gelip bu tarz şeyler söylüyorlar anlatıyorum anlamamakta ısrar ediyorlar bundan sonra bunu göstericem anlamak istemeyen arkadaşlara.
Luffy'ye karizma deyin ama kişisel fikir sonuçta. 800 bölümde 2 değil 20 yerde şekil olsa ne olur, ismi monkey daha ötesi mi var. Hani o zaman kime karizma değil diyeceğiz, herkesin 1-2 şekil sahnesi vardır.

Büyük ihtimal Big Mom'un Cc'nin peşinde olmasının sebebi karaborsada smile yerine Cc'nin veletlere verdiği bağımlılık yapan şekerlerden alması ve Luffy tarafından yakalandıktan sonra bu şeker üretimi durmuş olması Big Mom'un neden Cc'nin peşinde olduğunu açıklıyor. Merak ettiğim konu iki defa şekerlerinden eden Luffy'ye Big Mom nasıl tepki verecek. Malum Luffy balık adam şekerlerini yemişti ve bu sefer Big Mom'a bağımlılık yapan şekerleri üreten Cc'yi alıkoydu. Diğer yandan Karaborsayı yöneten Jokeri ise Law ile indirdi. Bizimkiler iki yonkou arasında kalacak diye korkmuyor değilim.
Bir sonraki Arc Baltigo teorim bir sonraki sayıda Sanji ile Pekoms'un ne yaptığına bağlı olarak değişecek galiba.
Bu arada CC ' yi tayfada görmeyi bende isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık