Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 811: Roko

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Marco Ne uzattın be kardeşim ya, alt tarafı luffy'i bile karizma çizmişler dedik. Fotoğrafa yorum yapacağına neye taktın akşamdan beri.
Yorumlayayım :) Luffy,Zoro,Sanji,Robin zaten gözümde cool ve değerli kişilerken diğer Brook,Chopper,Nami,Franky,Usopp'ya extra bişeyler katmış bu resim.
Sen onu salla, bak ben ne diyorum hiç görmüyorsun.:) Nami beni affetsin, zamanında az günahına girmedim..
Beni niye sallıyor yahu :mad:
Sonra fangirl/fanboy biz oluyoruz. Gözlerim kanadı.
Geçmiş olsun. :)
O kadar yazman gereksizdi bencede: "Adam Hancocku düşürüyor karizmasıyla sen hala :( " yazsan yeterliydi.
Daha çok böyle Luffy'yi savunmak zorunda kalırım ben.Ama mutlaka kullanacağım.Teşekkürler. :)

Charles Vane

O kadar yazman gereksizdi bencede: "Adam Hancocku düşürüyor karizmasıyla sen hala :( " yazsan yeterliydi.
Bence karizma ile alakası yok Hancock un güzelliğinden etkilenmedi ondan Hancock aşık oldu ona kız milleti zaten kim soğuk ilgisiz davranırsa cool oluyor gözlerinde tamam Luffy Hancock un gözünde karizma olabilir ama aşkın gözü kördür neticede

Luffy&Nami fena olmaz aslında
Hancock hem yaşlı hem de Luffy ona ilgi duymuyor. Rebecca favorimdi ama onuda geride bıraktı. Nami ve Luffy gerçekten farklı anlaşıyorlar. Luffy'ye tek söz geçiren kişi. Yahu sorun yok Wanda'yı bana bırakın dedi ve kısa süreli vs attı. Usopp şu hareketi yapsın dişimi kırarım. :)

adam k.haki açtı belki b.haki açıcak hala küçümsüyorsunuz:D
Hancock hem yaşlı hem de Luffy ona ilgi duymuyor. Rebecca favorimdi ama onuda geride bıraktı. Nami ve Luffy gerçekten farklı anlaşıyorlar. Luffy'ye tek söz geçiren kişi. Yahu sorun yok Wanda'yı bana bırakın dedi ve kısa süreli vs attı. Usopp şu hareketi yapsın dişimi kırarım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık