Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Wanda gazateler Jack'in öldüğünü yazıyor bence olmedi diyordu. Ondan sebeo bide bu karakteri harcamaz Oda bismillah adamin oraklari bile akiyor ya boynuz gibi taşıyor falan. :)
Tamam aradığım cevap buydu. Önceki bölümlerde sadece resimlere bakıp geçtiğimden öyle bir bilgi geçmiş olabilir ama harcasa bence seri için güzel bir yenilik olurdu.

ilk defa tam bir korsanlık gördüm sanırım one piecte =) yaptıgını tasvip etmesemde, korsanlık ve yeni dünya böyle olmalıki serinin hakkı verilsin ;) bölüm yorumu daha sonra :D
Teach ve tayfası
Kaido-sama ve tayfası
Bunların küçük modeli Eustass Kid digerlerini at çöpe :D Çoluk çocuk.

Zou'da şu an Luffy, Zoro, Law gibi adamlar + İnu ve Neko ikilisi varken Jack bir daha o adaya adım atmaz. Gerçi o deliliğe sahip ama o adım, attığı son adım olur :)

Jack sadece tanıtıldı bence. İşi Zou sonrasına kalabilir. Çünkü o kadar işkenceye rağmen ağzından laf alamadığı kişilere tekrar işkence etmenin bir manası yok. Öte yandan bu adamın ittifakla indireleceğine de inanmıyorum. Bundan sonra iş bireysel gelişimlere dönecektir. Sonra tekrar Kaido'yu ittifakla indireceklerdir.

Tamam aradığım cevap buydu. Önceki bölümlerde sadece resimlere bakıp geçtiğimden öyle bir bilgi geçmiş olabilir ama harcasa bence seri için güzel bir yenilik olurdu.
O zamanda millet kolay harcıyor karakterleri derdi illa memnuniyetsizler çıkardı. :(

Jack birebirde Neko veye Inu'yu alir ama öyle kolay olmaz. Zaten 12 saat tutmalarindan belli. Luffy Dof'u 12 saatten az sürede yendi. 12 saat boş değil. Jack biraz güçlü bu heriflerden bence. Zaten 2si anlasabiliyor olsalar birlikte alırlardı. Ya bölüm o kadar güzel ki birazdan da star warsu izlemeye gidicem muhteşem bir gun geçirmiş olucam ya mesudum. :)

Bende Sanji'yi bekliyordum ama böyle bir bölümden sonra Sanji kimin umrunda :D Jack beklentileri karşıladı..

Jack-Inu-Neko üçlüsü denk sayılırlar benim gözümde. Jack ile 12 saat dövüşmek bile aşağı yukarı aynı seviyede olduklarını kanıtlıyor bana kalırsa.

İki tarafı da ezdirmeden güzel bir şekilde bağlamış olayları mangaka.

810 bölüm yorumu @

- kapakta baratie var. zeffin restoranın giris kapısını, sanjinin yüzü sekline getirmişler :D aslında duvalın yuzu... neyse yeni posterde dalga gectikleri sanjinin, gercek yüzü görününce, uyuz ascılardan digeri sinirle, bütün gelen posterleri yırtıyor. öbür uyuz ascı gülerken, zeffdeki durgunluk ve düşünce muhtemelen only alive yazısı için ;)

- ondan sonra olaya giriyoruz. jackin tanıtım geliyor. 1 milyar belilik adam. e.oda not düşmüş; barbarian diye. yani adam bir viking ve conan kırması. zaten gercek bir azman ve ön taraftan tek bir yarası bile yok :D

- neko, zou zou no mi yedigini, bunun antik zoan oldugunu ve nadir olusunu vurguluyor. jack silahlarını cıkarıyor, boynuzların içindeki orak tarzı silahlar, killerın kullandıklarının daha uzun versiyonu.

- ve jack bu adada yeterli capta savascı olmadıgını düşündügünü söyleyip, nekoyu överken, nekoda biz her büyük ulus veya isme karsı rahatlıkla yeterize getiriyor olayı.

- bepo, nekoya hizmet ediyor bu savas esnasında... lawın tüm tayfada jack ve ekibine dalıyor nekonun yanında.

- böylelikle büyük savas baslıyor. dikkat ceken önemli noktalar sunlar.

1- minkler gece gündüz seklinde dinlenme imkanına sahipler.
2- jack tarafıda sürekli takviye kuvvet almıs.
3- ezikler birbirlerinin güclerini dengeleseler bile, dinlenip dinlenip sırayla geldikleri halde, ne neko nede inu jackte bir yara bile acamamıs. yani diger herkes birbirini eşitlese bile, inu ve neko sırayla savastıkları halde yinede jacki indirememişler, hatta adamda yara yok ve muhtemelen hiç dinlenmemiş bile. en sonunda da baktıki minkler saglam kolay yenilmiyecekler, gaz silahını kullanıyor ve tarihin en büyük katliamlarından birini yapıyor. sanırım bundan kötü bir ohara vardı...

- sicilianın su ifadesi jacki anlatmak için yeterli sanırım; jacki sadece canavar olarak tanımlamak yetersiz kalır. asagı yukarı olay bu. düşünün artık kaidou bir amirali tek yakalarsa ne yapar :D

- neyse katliam, işkence, carmıha germe jack ve ekibi tam bir korsanlık gösterisi sunarken... ögreniyoruzki luffynin doflamingoyu indirmesiyle, jack adadan ayrılmak zorunda kalıyor. ve aynı gün ilahi yardımla sanji ve ekibi adaya ayak basıyor. ve ölüme 10 dakika modundaki tüm minkleri kurtarıyorlar. bu minkler, filin boynuzlarına hasır sapka bayragı asmak zorunda bu saatten sonra :p

- ayrıca e.oda, ceasarı tayfa elemanı gibi kullanmaya devam ediyor. bizimkilerin adaya gelişini ve sanji-samayı flashbackle görüyoruz.

- en nihayetindede, carmıha gerilmiş inu ve nekonun son hallerine bakıyoruz. birinin sol kol, digerinin sol bacak gitmiş. ama manidar olan sicilianın sözleri... diyorki; dünya bu ikisini bekliyor. ama önemleri ne ? acaba adada bir antik kitabemi var ? yolculuga cıktıklarında nereye kadar gittiler? ne ögrendiler... ? olayınız ne sizin moduyla hersey haftaya kalıyor.

dipnot; harbi bu bölüme saniye düşünmeden cok iyi verdim. aksam aksam bütün yorgunlugum gitti :D

Kalp korsanlarının delikanlılığı şahane.

Ve Reyiz gözükür.Tayfa'da Luffy olmayınca liderlik yapan kıvırcık şapka korsanları lideri Kuro Ashi No Sanji:cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık