Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ceasar Sanji'ye Minkleri hiç duymadın mı diyor ve Shabondy'de ilk Sanji'nin elindeki listede görüyoruz. Garip :D

"Jack tek başına savaştı" diyen arkadaşlar ters köşe oldular. Sürekli gemiler dolusu takviye güç gelmiş Jack'in yanına.

Adamlar bilmiyoruz diyor Jack hala işkence ediyor.Bir 'kıtlık' olduğu doğru ama Jack'in kafasının içinde o kıtlık.
Kaidou reyizin verdiği o muazzam korku, Jack'e bile işlemiş.

"Jack tek başına savaştı" diyen arkadaşlar ters köşe oldular. Sürekli gemiler dolusu takviye güç gelmiş Jack'in yanına.
Zaten hepside en az Koramiral gücündeydi.

Ulann jackk.
Çok sinirlendim böyle hem sempatik hem güçlü karakterleri engelliye çevirmiş herif :of:
Jinbeiden sonra en çok ısındığım karakterdi neko. Narutodaki biju şirinliğini hissetmiştim bu kedi de. Franky lazerini yere tutar oynar onunla, chopper guard pointe geçer yuvarlar neko hayallerim vardı :agla:
Yarım kaldı

Kaptan Usopp-sama

Jack boss ise luffy nerde savaşacaklar Jack in geri gelecegini sanmıyorum. Büyük ihtimalle sanji Jack'in elinde esir luffy ve tayfa Jacki basmaya gidecek haftaya belli olur her şey :)

bu jack angut. yiyeceği dayak efsane olacak belli ki oda şimdiden yolunu yapıyor. önümüzde 2 seçenek var ya luffy dövecek büyük seviye atlayacak artık amirallere denk olacak yada yine ittifakla indirecekler. tayfaya bir mink gelirse güzel olur 5 yıl oldu üye almıyoruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık