Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de Inu ve Neko aralarındaki husumeti bir kenara bıraksalar adamlarıyla beraber Jack'i doğduğuna pişman ederlermiş. Yanlış yaptı reyizler. Kırgınlıkları neredeyse bir ırkın soykırıma kurban gitmesine sebep olmuş.

O değil de Inu ve Neko aralarındaki husumeti bir kenara bıraksalar adamlarıyla beraber Jack'i doğduğuna pişman ederlermiş. Yanlış yaptı reyizler. Kırgınlıkları neredeyse bir ırkın soykırıma kurban gitmesine sebep olmuş.
Dedim ya ben de onu. Birliklerinin yarısıyla karşılayabiliyorlar diğer yarısı gelse gg wp olabilirdi 1-2 günde.

Sanji reyiz sonunda göründü. Gelir gelmez şeklini de koymuş, kıvırcık tayfa demişler bizimkilere. :cool:

Jack Doflamingo'ya âşık diyordum inanmıyordunuz, bakın duyduğu an fırlamış gitmiş kurtarmaya. Kesin Kaidou'dan emir falan da almamıştır, kendi başına gitmiştir. Aralarında kişisel bir yakınlık var Inu reyizin de dediği gibi. Jack loves Doffy :utan:

Ama işte geri zekalının teki Jack. Arkadaşım adamların olaydan haberi yok işte, kalın kafalı mısın bir haftada anlamadın. :S
Kimse bu kadar mal olamaz tabi, sırf çile çektirmeyi sevdiğinden Raizou'yu bahane ederek devam etmiştir savaşa ve işkencelere. Aşkısı Doffy gibi, zalım biri o da.

Inu ve Neko reyizler. :(
Ne hallere gelmiş kekeler be.

Haftaya da artık Sanji'nin bir iki kapışmasını, adayı temizlemesini ve gidişi görürüz sanırım. Gidişi öteki haftaya da kalabilir. :S

Yalnız bu adam normal hali ile her ikisi ile 5 gün boyunca dövüşüp yara almamış. İkisi bir arada saldırsalar, yinede karşılayabilir diye düşünüyorum.

Sanji reyiz sonunda göründü. Gelir gelmez şeklini de koymuş, kıvırcık tayfa demişler bizimkilere. :cool:

Jack Doflamingo'ya âşık diyordum inanmıyordunuz, bakın duyduğu an fırlamış gitmiş kurtarmaya. Kesin Kaidou'dan emir falan da almamıştır, kendi başına gitmiştir. Aralarında kişisel bir yakınlık var Inu reyizin de dediği gibi. Jack loves Doffy :utan:

Ama işte geri zekalının teki Jack. Arkadaşım adamların olaydan haberi yok işte, kalın kafalı mısın bir haftada anlamadın. :S
Kimse bu kadar mal olamaz tabi, sırf çile çektirmeyi sevdiğinden Raizou'yu bahane ederek devam etmiştir savaşa ve işkencelere. Aşkısı Doffy gibi, zalım biri o da.

Haftaya da artık Sanji'nin bir iki kapışmasını, adayı temizlemesini ve gidişi görürüz sanırım. Gidişi öteki haftaya da kalabilir. :S
Morgan muhabbeti gibi Jack ve Doffy muhabbeti de baydı artık :(

Dedim ya ben de onu. Birliklerinin yarısıyla karşılayabiliyorlar diğer yarısı gelse gg wp olabilirdi 1-2 günde.
1-2 gün bile sürmezdi belki de. Ya da gazla birlikte yine avantaj Jack'te olabilirdi, bu da bir ihtimal.

Yalnız bu adam normal hali ile her ikisi ile 5 gün boyunca dövüşüp yara almamış. İkisi bir arada saldırsalar, yinede karşılayabilir diye düşünüyorum.
Dediğim gibi eğer kimyasal silah olayı olmasaydı Jack'i çok fena yaparlardı ama gaz olayı bozuyor. Diğer türlü ise yanılıyorsun bence. Jack ikisini karşılayacak güçte olsaydı birisini 12 saatte alabilirdi.

iyi, bu hafta kötü veya çok kötüye basan olmamış ;) :alkis::alkis::alkis::alkis:
Sanji'nin ve Jack'in işkencesinin hatrına basmadım.

Millete algı yapma. Croco'yu mu unutturmaya mı çalışıyon. Ama gerçekten Jack gibisi yok. ilk beşime aldım. Orak kullanıyor adam daha ne olsun. Bende 6 yaşımdayken orak kullanmıştım ve parmağımı kestiydim. Bana gönderme yapmış oda.:)

O zaman Dresrosaya geçmiş olsun.Jack aşkının intikamını almaya gitmiştir oralara :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık