Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One piece e.oda nin hayal dünyasının kağıda çizilmiş halidir. Çizer istediğini uyguladikdan sonra kimse yok bu olmaz deme gibi bi imkanı yok kabul edecekler mecburen ona göre çizer ona bi kilif ayarlar en mantıksız şeyi bile mantıklı yapar...:p
Çizme ihtimali %50 madem çizmeme ihtimali de %50.

Kesinliği yok derken olayın muhtemeli böyle... Yani siz çok uç bakıyosunuz ben muhtemel olanı söylüyorum okadar... Jack öldü denilmiş gazetede... Peki biz jacki en son nerede gördük dofu kurtarmaya giderken... Burdan ne çıkarmamız gerekiyor acaba ?

Amiral > jack
2 amiral var yalnız.Sengoku + Fuji.

E.Oda altından kalkamayacağı işe giriyor hep. Haybeye 5 gün 10 gün kapıştılar diye sallıyor. Olay çizmeye gelince en uzun çizdiği vs 1 saat oluyor onun da yarısı çene çalıştırmak şeklinde geçiyor. O ona laf atıyor o ona laf atıyor 1-2 yumruk atıyorlar sonra tekrar laflaşıyorlar. Vs mi atıyorlar münazara mı yapıyorlar belli değil. 810 bölümlük seride vs diyebileceğim tek vs yok billahi. Geçen En Etkileyici Bitirici Vuruş diye bir konu açayım dedim, vs bulamadım bütün kapışmalar laflaşma sonrası tek harekette bitmiş zaten. :D
+1. Karakter fazla olduğundan da kaynaklanıyor. Sadece tayfanın vs lerini çizmek bile uzun iş ama bir sürü çene çalma sahnesi var. Dof vs Luffy de durmadan araya bişey sokuyor yok Violet yok Rebecca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık