Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de öyle düşündüm.Aralarındaki güç birbirlerine neredeyse denk ve rakivi iki kişi.Jack teke tekte yenebilirdi ama ikisi bana göre fazla olur.Ayrrıca İnu ve Neko'nun astlarının Jackin astlarından güçlü olduğunu düşünüyorum.imdi Jack'e takviye aşağıdan denizde bekleyen adamlarındanmı gelmiş yoksa direk Kaido'dan mı ya da ana merkezden mi? Orasını pek anlayamadım.

Jack yarı mamut-yarı insan moduna geçmemiş bu 5 günde sanırım. Yani o modda çizmemiş mangaka.
Bu bir işaret bunu atlamayın. :/ :/ :/
Sen biriyle 12 saat vs atıp modunu kullanmadan 5 gun boyunca savaşıp sonrada gaz sıkıyorsan ben senin aklından suphe ederim. Gostermedi zaten vs'yi girişlerini silahını falan gösterdi atak bile yok. Onlari sakladı işte. Nasıl böyle bir anlam çıkardın ki meraklar içersindeyim. :(

Yoo değil. Biçiminin Nekomamushi'nin atağını karşılarken değiştiğini görmedik ki normalde de şekli hep sabitti. Urumi sallayınca kamçı misali şekli değişiyor. Jack'teki ise fil dişi şekilden bir orak. Belki Afrika'da falan kullanılan Mambele'yi andırıyor ama bilemedim.
Bana sorarsanız normal katanaları eğip bükerek bu hale getirmiş adam. İlk karede kını sıyırırken bıçak kısmının katlanmış olduğu görülüyor. sonraki karelerde iki kılıcı kullanırken birinin diğerinden epey farklı şekilde büküldüğü görülüyor.

Ekibin başında Luffy varsa "Hasır Şapka Korsanları"
Ekibin başında Sanji varsa "Kıvırcık Şapka Korsanları"

Diğer elemanlar için nasıl bir "xxxx Şapka Korsanları" isim olur sizce?

Bence,
Ekibin başında Usopp varsa "Uzun Şapka Korsanları"
Ekibin başında Nami varsa "Hırsız Şapka Korsanları"
Ekibin başında Brook varsa "Kemik Şapka Korsanları"
Ekibin başında Franky varsa "Sapık veya Robot Şapka Korsanları"
Ekibin başında Chopper varsa "Evcil Şapka Korsanları"
Ekibin başında Robin varsa "Şeytan Şapka Korsanları"
Ekibin başında Zoro varsa "3 Şapka Korsanları"

http://www.mangareader.net/one-piece/810/8

şu sayfada çok net belli eğilip büküldüğü, sol elindekinde bir değişiklik göremedim ama sahnelerde, sağ elinde olanı kınından çıkartırken de bükülüyor önceki sayfalarda şurda

http://www.mangareader.net/one-piece/810/6

Bunu görmemişim buna benzer birşey sanırım

electurosaw

daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama bölümün bence en komik ve ironik olayı chopper'ın konuşan hayvana şaşırmasıydı. :)

Ben de öyle düşündüm.Aralarındaki güç birbirlerine neredeyse denk ve rakivi iki kişi.Jack teke tekte yenebilirdi ama ikisi bana göre fazla olur.Ayrrıca İnu ve Neko'nun astlarının Jackin astlarından güçlü olduğunu düşünüyorum.imdi Jack'e takviye aşağıdan denizde bekleyen adamlarındanmı gelmiş yoksa direk Kaido'dan mı ya da ana merkezden mi? Orasını pek anlayamadım.
Ona açıklık getirilmemiş. Sürekli gemilerle destek güç geldiğini söylüyorlar sadece. Merkezden olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık