Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada 12 saatte bir sürekli yer değiştiriyorlarsa bu kedi ile köpek ilk başta gördüğümüz gibi köpek salınca direk kedi dalıyorsa eğer bu Jack kimyasalı kullanmadan önce nasıl kıyafeti giymeye zaman buldu acaba ? Belkide 5 gün sonunda anca birini kımıldayamicak şekilde komaya sokmuştur sonrada ulan yeter sizle mi uğraşcam diyip o arada kıyafeti giyip basmıştır kimyasalı.
Bu konuda ne düşünüyorsun üstat ? Merak ettim kafama takıldı. Adamı soluksuz bıraktılarsa ne ara giydi kıyafeti sence ? Kıyafeti giymeden silahı kullanması mantıksız olur zaten.

Hakikatten üzüldüm bölümü tekrar tekrar okuyunca minklere.
Herifler yok yere katledilmiş.Sırf Jackin kalın kafalı söz dinlemez tavırları yüzünden.

Issho'sanın beline kuvvet umarım o gazeteler gerçektir.Bir fb de göstersinler şöyle Issho gemiyi içindekilerle havaya kaldırıyor felan.
Jack'te de ne inat varmış.Birde denizcilere de bu gazı saldıysa abooov.
Her ne kadar Dofun kurtulmasını istesemde Jack gibi adam bunu başardıysa Issho resmen dibe batacak.

Jack'e boyuna adam takviyesi olmuş diyenler, sanki gelen adamlar inu+neko=jack ile olan dövüşe müdahil olmuş gibi yazıyorlar. Bu üçlü kendi arasında dövüşmüştür, diğerleride kendi aralarında...:artiz:

Ona açıklık getirilmemiş. Sürekli gemilerle destek güç geldiğini söylüyorlar sadece. Merkezden olabilir.

Eğer böyleyse haklısın . Ve dofu almaya giderken gösterildiğinde sadece kendi gemisi ve eskort gemisi vardı.Yani 2 tane.Ana merkezdwn Kaido gönderiyor ise olaydan da elbette haberi vardır.Bana göre barbar mamut dofu kurtarma işi olsun Raizoyu bulma işi olsun başarısız olmuştur.Kaido kesin keser traşı buna.Zaaten ölmemişsede am,iralleere daldıysa agır yaralı olması muhtemel.Böylelikle Kaido onu Wanoyada götürmez .Keşke infaz etse! [:ehe::oleyo2:]

Bu konuda ne düşünüyorsun üstat ? Merak ettim kafama takıldı. Adamı soluksuz bıraktılarsa ne ara giydi kıyafeti sence ? Kıyafeti giymeden silahı kullanması mantıksız olur zaten.
Adamları silahı ve kıyafeti getirmişlerdir. Sayıca kalabalık olan bir grup Inu ya da Neko'yu tutarken de, Jack üstünü giymiştir. Çok şaşılacak bir şey değil.
Ayrıca önceki sayfalarda biri Sicilyalı'nın adını öğrendik demişti. Sicilyalı ve Pedro farklı kişiler. Birini Balina Ormanı'nında gördük, diğerini de Sağ Karın Kalesi'nde.

Adamları silahı ve kıyafeti getirmişlerdir. Sayıca kalabalık olan bir grup Inu ya da Neko'yu tutarken de, Jack üstünü giymiştir. Çok şaşılacak bir şey değil.
Ayrıca önceki sayfalarda biri Sicilyalı'nın adını öğrendik demişti. Sicilyalı ve Pedro farklı kişiler. Birini Balina Ormanı'nında gördük, diğerini de Sağ Karın Kalesi'nde.

Ben söyledim de nasıl farklı kişiler usta.:eek:Bu kadar olur benzerlik.Bana kalsa o son sözleri Inuarasshinin 1. adamı Sicilyalı söyleseydi keşke.Ben de diyorum Sicilyalının yüzünde benek mi vardı.Galiba Leopar-Jaguar minki.
Şedro'nun sahnesinde Sanjiye de gölgeli göz çizmiş Oda bu çizim bu arca mı has acaba?

Bana sorarsanız normal katanaları eğip bükerek bu hale getirmiş adam. İlk karede kını sıyırırken bıçak kısmının katlanmış olduğu görülüyor. sonraki karelerde iki kılıcı kullanırken birinin diğerinden epey farklı şekilde büküldüğü görülüyor.
Öyle görünmesi perspektifle alakalı bence. Mamut dişi/boynuzu böyle garip kıvrımlı birşey.

Bak mesela ters hali direk Jack'in Köpedük gelirken tuttuğu pozisyonla aynı.

Son düzenleme:
Jack'e yakın dövüşen adamların o çöp tayfası tarafından tutulabileceğine pek ihtimal vermiyorum ben ki zaten diğer mink savaşcıları bile onlara üstün geliyorken ve hala faal durumdayken. O yüzden düşündürdü beni. Benim için sanırım benim önceki mesajımda söylediğim şey daha mantıklı geldi. Fikir almak için sorayım demiştim eyvallah üstat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık