Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaman atlamasından sonra mangaka Reverie üzerine sürekli vurgu yaptı. BAA ve Dressrosa arclarında hatta kapak hikayesinde Alabastada hazırlıklar yapıldığını gösterdi. Bence büyük ihtimalle kedi ve köpek oraya katılacak. Dünya Hükümetine bağlı olmasalar bile ilk kez katılacak gibi duruyor.
Güzel yakalamışsın.

Sıkıntı yapmayın Issho ve Sengoku bunu indirmediyse ,Luffy döve döve yamultur.Gel bide beni kes diyen Zoro 'da katılırsa zaten çarmıha gererler.

Bölümde en çarpıcı yer.''Dünya onları bekliyor o ikisinin ölmemesi gerek'' sözüydü acaba ne anlatmak istemişler.Birde denildiği gibi Jack onları silah gelene kadar alamamış silah sayesinde adamları germiş çarmıha ve de Jackler yenildikçe habire yeni adamlar getirmişler adaya hemde bir olay daha var adam sağ kol deniliyor hemde ayak işlerini yapıyor.Bu Kaidonun Burgess'ı çıkabilir.

Yorumları okuyamadım netim yok çünkü sanırım Jack yarı mamut-yarı insan moduna geçmemiş bu 5 gün boyunca.
Bu eğer öyleyse önemli bir detay. Biliyorsunuz asıl güç o modda.
Bilerek mi geçmedi acaba bu psikopat? Yoksa geçti mi? :/

Bölümü bir daha okuma şansım yok bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca bir Yonkounun tüm adamlarını toplayıp Wano'yu alamamasının imkanı yok bence. Denizciler de aynı şekilde.
Böyle tek adam gönderince alamıyorlardır.
Örneğin bir amiral veya bir sağ kol vs.
Amiral'i tutacak sağlam adamlar vardır. Üstüne çöplerde minklerde olduğu gibi denizci askerlerinden ve yonkou çöplerinden güçlüdür.

Kaido'nun o sanırım tüm adamları değil de 500 kişi olan yapay meyve kullanıcıları. Yani oradan fili flamingoyu örnek göstermek doğru olmaz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık