Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü yeni okuyabildim. Yalnız o Neko nun girişi nedir öyle yahu o toplu çizimleri çok beğendim ben ya .. Bir de tam Shanstan bahsedecekken ne hemen uyutuyorsun Oda zaten Shanks ı göremiyoruz bari iki kelam bir şey duyalım. Bir şey sormak istiyorum ? O inu işte köpek olan kral eline tekrar kılıcı alırken sel mi geldi yani o mu yaptı ?

Ya Jack mamuta binen birisi olabilirm.sanki kürk giymis boynuzlu biri sürüyo mamutu.crocusla konuşana kedi demeyelim .kedi ile köpek cok eskiden çıkmış denizlere onlar döndüğünde crocus yeni dönmustur ikiz buruna kronolojik olarakda olması zor.neko ile inunun skypiaya gittiğini düşünüyorum diger minklerden bu sebebten daha büyükler. giris kapısı benzer gelmişti ve elektirik veren tavşanla EneLe selam çakmış olabilir mangakamız .şanjinin zombisini görmekte güzeldi
Kardeşim adam dönüşüm geçirdi işte yarı mamut yarı insan haline dönüştü. Nekomamushi tuttu fili fırlattı. Üstünde adam olsa ona saldırırdı değil mi? Zaten mamutu her açıdan gördük üstünde kimse yok.

@Wataame Daisuki
Zou hortumuyla suladı büyük ihtimal.

Orojackson'da bi eleman Spoiler yorumlarında İnuarashi'nin Shanks ile tanıştığını öğrenince hemen ampul patlatmış. Herhalde son One Piece oyununda Shanks kırmızı elektrikli saldırılar falan yapıyormuş Minkler gibi. Ayrıca kılıcı da andırıyor. Bi bağ yakalamış ama bakalım :S Köpedük uyumasaydı da azcık dinleseydik insafsız ODA!
Buna ek olarak Wb korsanlarından sırma saçlı şimşek bıyıklı bi amca vardı. O da elektrikli benzer bi kılıç kullanıyordu.

Bölümü yeni okuyabildim. Yalnız o Neko nun girişi nedir öyle yahu o toplu çizimleri çok beğendim ben ya .. Bir de tam Shanstan bahsedecekken ne hemen uyutuyorsun Oda zaten Shanks ı göremiyoruz bari iki kelam bir şey duyalım. Bir şey sormak istiyorum ? O inu işte köpek olan kral eline tekrar kılıcı alırken sel mi geldi yani o mu yaptı ?
Yok denk geldi. Önceki bölümlerde günde 2-3 defa gibi bir şey söylenmişti zaten yani kendileride bilmiyorlardı.

Hani böyle çızırtı falan bir şey yazmışlar ya kılıca ondan sordum ... Elektrik eldivenden sonra aklıma geldi.
Bunların hepsi elektrik verebiliyor gibi gözüküyor. Şaşırmamak gerek.

Bu arada Lufyf ilk bu minklerle karşılaştığı zaman bu hatun ''gökte ay olmadığı için çok şanslısın'' falan dedi nedeni buymuş demek. Kedi şuan sağlam durumda demek ki.

Zou'da flashbacklerle yetineceğiz gibi. Bir de Zoro vs Nekomamushi ile. Dediğin gibi Penog'lar okunur, Kedi-Köpek barıştırılır ve adadan ayrılır bizimkiler.
Fakat adadan nasıl ayrılacakları serinin gidişatını belirleyecek. Eğer Minkler ile birlikte yola çıkılırsa ve Wano'ya gidilirse işler çok büyük çapta olabilir.
DAha uzun uzun olabilecek şeyleri yazabilirim aslında ama gerek yok.
Wano en yüksek ihtimal ama belki oraya uğramayabilir bizimkiler. Jack'in Samurayı araması ve yanımızda samurayların olması sonraki arcın Wano olacağını gösteriyor ama dünyadaki olaylar ve Sanji'nin durumu da önemli.
Bizim tayfanın sağı solu belli olmaz.
Evet Luffy kedi ve köpeği barıştırmadan ayrılmayacaktır.Skypiea misali 2 düşman taraf buzları eritip birlik olacaklarda.Ben hedef Kaido olursa birlikte gitsinler derim e serinin gidişatına da ters düşüyor bu.
Yok Sanji dönmeden harekete geçeceklerini sanmıyorum.O dönene kadarda mink anlaşmazlığı halledilir ekibe katıldığıda olanları anlatır ve buna göre yol haritası çizilir.Kinemondanda bilgi alırlar işte gitmeden önce.Samuray Wanoya döndüyse Jackde onu takibe giderse işte o zaman olaylar olaylar....Ama içimden bir ses samurayın kaçak olduğunu söylüyor.

Bunların hepsi elektrik verebiliyor gibi gözüküyor. Şaşırmamak gerek.

Bu arada Lufyf ilk bu minklerle karşılaştığı zaman bu hatun ''gökte ay olmadığı için çok şanslısın'' falan dedi nedeni buymuş demek. Kedi şuan sağlam durumda demek ki.
Galiba öyle .. Bu arada kedi yi çok iyi çizmemiş mi acayip hoşuma gitti ya o adamlarıyla geldiği sahne bekle artık bir sonra ki bölümü :D

Galiba öyle .. Bu arada kedi yi çok iyi çizmemiş mi acayip hoşuma gitti ya o adamlarıyla geldiği sahne bekle artık bir sonra ki bölümü :D
Yarası çılgınlığı falan bana Garpı hatırlattı biraz :D Ama çıktığından beri bir şeye benzetecem bulamıyorum 2 gündür. Ama atarlı bişey sevdim ben. Sen git koca mamutu çuval gibi at :D Oda bu ara sürekli kırık karakterler çiziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık