Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun birdaha kaybetmeyeceğim sözünü unutanlara duyurulur. Seride bire bir dövüşte 1 kere kaybetti oda Mihawk 809 bölümdür bu mağlubiyetin dışında(çocukluğuna dalanlara selam olsun) başka varmı?
Enel, Kizaru, Kuma.
Edit: Ve Arlong.

Son düzenleme:
Bende öyle umuyorum da arc bossuz kalmış gibi olmayacak mı böyledeD Eğer öyleyse Zoudaa azla durmayıp wanoya akarlar.Poneglyf felan çıkarsa robin el atar heycanlı olur ya da zoro neko ile kapışır sonra orta yol bulunur .Pak fazla aksiyon olaz gibii Zouda...
Zou'da flashbacklerle yetineceğiz gibi. Bir de Zoro vs Nekomamushi ile. Dediğin gibi Penog'lar okunur, Kedi-Köpek barıştırılır ve adadan ayrılır bizimkiler.
Fakat adadan nasıl ayrılacakları serinin gidişatını belirleyecek. Eğer Minkler ile birlikte yola çıkılırsa ve Wano'ya gidilirse işler çok büyük çapta olabilir.
DAha uzun uzun olabilecek şeyleri yazabilirim aslında ama gerek yok.
Wano en yüksek ihtimal ama belki oraya uğramayabilir bizimkiler. Jack'in Samurayı araması ve yanımızda samurayların olması sonraki arcın Wano olacağını gösteriyor ama dünyadaki olaylar ve Sanji'nin durumu da önemli.
Bizim tayfanın sağı solu belli olmaz.

Minklerin bizi hasır şapkalar kurtardı demelerinden Luff nin Dof u yenip jack in adadan ayrılmasını sağlamasınımı anlamız gerekiyor.??

Yazdıklarımı okumuyorsun sanırım, üstündeki kıyafetin deseni, saçının kısalığı, boyunun kısalığı vs. bunları önceki mesajımda bahsettim ve belirli açıklamalar getirdim. Zaten en mantıklısı Gaban diyede ekledim, daha ne uzatıyorsun :/ Üstüne şapka giymiyor'u da ekle tam olsun.
Bence daha zorlama dediğinin ihtimali yok işte, yanlış düşünmüşüm demek çok mu zor? Hayır millet dediğinin mantıklı olmadığından üstünde durmaz da @Smoker sallamasyon bilgilere tahammül edemiyor işte :D Sen ise hala diretiyorsun ve bunu hep yapıyorsun.

Minklerin bizi hasır şapkalar kurtardı demelerinden Luff nin Dof u yenip jack in adadan ayrılmasını sağlamasınımı anlamız gerekiyor.??
Belki ondan ama bahsederken daha çok Sanjiler adaya varınca Chopper silahtan etkilenmiş Minkleri kurtardığından bahsediyorlar gibi. Nami'nin de cesaretinden bahsediyor Wanda ama bilmiyorum neden bahsediyor.

Belki ondan ama bahsederken daha çok Sanjiler adaya varınca Chopper silahtan etkilenmiş Minkleri kurtardığından bahsediyorlar gibi. Nami'nin de cesaretinden bahsediyor Wanda ama bilmiyorum neden bahsediyor.
Büyük ihtimal sonraki bölüm savaşın sonunu yani kimyasal silahın kullanılmasını göreceğiz. Ondan sonraki bölüm de bizimkilerin adaya gelişini gösterir. O cesaret dediğinin altında ne yatıyor, Sanji niye gitmiş hepsi açıklanır.

Ya Jack mamuta binen birisi olabilirm.sanki kürk giymis boynuzlu biri sürüyo mamutu.crocusla konuşana kedi demeyelim .kedi ile köpek cok eskiden çıkmış denizlere onlar döndüğünde crocus yeni dönmustur ikiz buruna kronolojik olarakda olması zor.neko ile inunun skypiaya gittiğini düşünüyorum diger minklerden bu sebebten daha büyükler. giris kapısı benzer gelmişti ve elektirik veren tavşanla EneLe selam çakmış olabilir mangakamız .şanjinin zombisini görmekte güzeldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık