Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ve Sanji içeren bir kapak var.Zoro tavşan Sanji ise kaplumbağayı sırtına almış yarışıyor.

Tavşanın zoroya ayar verdiği düşünülürse ilerki bölümlerde de Pekoms'un Sanji'ye ayar vermesini bekliyorum. :D
Forumdaki yorumları ise tahmin etmek epey kolay.Yine ortalık karışacak. :D

Zoro ve Sanji içeren bir kapak var.Zoro tavşan Sanji ise kaplumbağayı sırtına almış yarışıyor.

Tavşanın zoroya ayar verdiği düşünülürse ilerki bölümlerde de Pekoms'un Sanji'ye ayar vermesini bekliyorum. :D
Kapağı görmek lazım. Belki Zoro ayar yerken Sanji ayar veriyordur. :)

@ch3rl0b11n Ben de tamamen şans eseri tekrar denk geldim. Sanji'nin renkli kapaktaki Bruce Lee giyimli bir hali vardı. Bulamadım onu gerçi :/

Fikrin kime ait olduğu önemli değil be :D Hepimiz aynı menemene ekmek banıyoruz. :good:
Değil mi ya. :/
Tutarsa işin sonunda patates var ama. :D

Ben de taam o kapaktan bahsedecektim ama daha farklı(fan bakışı) bir bakış açısıyla. :D
Şimdi o hikayede Tavşan hızlı, süper, karizma ama bahtsız, yavaş kaplumbağa metanetiyle yeniyor davşanı. Benzerliğe bakar mısın. Bu aralar Zoro çok hızlı gidiyor ve karizmasından geçilmiyor, Sanji ise mahvolmuş durumda. Hızlı giden atın boku seyrek düşer hesabı, Zoro fena gümleyecek ama Sanji duman edecek ortalığı. Zoro'yu da geçecek. :a: :D

Ek: O kapaktaki kuş flamingo değil, turna. Tsuru turna demek Japoncada. :/

Değil mi ya. :/
Tutarsa işin sonunda patates var ama. :D

Ben de taam o kapaktan bahsedecektim ama daha farklı(fan bakışı) bir bakış açısıyla. :D
Şimdi o hikayede Tavşan hızlı, süper, karizma ama bahtsız, yavaş kaplumbağa metanetiyle yeniyor davşanı. Benzerliğe bakar mısın. Bu aralar Zoro çok hızlı gidiyor ve karizmasından geçilmiyor, Sanji ise mahvolmuş durumda. Hızlı giden atın boku seyrek düşer hesabı, Zoro fena gümleyecek ama Sanji duman edecek ortalığı. Zoro'yu da geçecek. :a: :D

Ek: O kapaktaki kuş flamingo değil, turna. Tsuru turna demek Japoncada. :/
O hikayeyi biliyorum kapak ondan esinlenmiş La Fontaine masalı olması lazım ama gidişat hiç öyle olacakmış gibi durmuyor. :D
En başta kafa kafaya gidiyorlardı yine en fazla ona döndürür.Oda zaten kendi Zoro fanı yedirir mi sence onu ?

O hikayeyi biliyorum kapak ondan esinlenmiş La Fontaine masalı olması lazım ama gidişat hiç öyle olacakmış gibi durmuyor. :D
En başta kafa kafaya gidiyorlardı yine en fazla ona döndürür.Oda zaten kendi Zoro fanı yedirir mi sence onu ?
Belki artık Sanji fanı olmuştur? Davşana mındar ettirdi Zoro'yu adam, geçen bölüm de yalatıyordu hayvanlara. :D

Umut fakirin ekmeği ya. :(

Oruç'un meyvesi güzel de o darbeyi aldıktan sonra ayakta kalmak önemli. Bir de dayağı yediğinde vurabilecek misin karşıdakine?
Güzel bir meyve ama Oruç gibi noob bir supernovada iş yapmaz.

Bege de ayrıca noob. Big Mam'ın sağ kolu çıksa bile küçümsenir, küçümserim.

Gravity

Bege küçümsenmesin, Barto'da bir mafya olmasına rağmen oldukça güçlü çıktı, kaldı ki Bege bence biraz daha güçlü olabilir, Bege'nin de şeytan meyvesi savunmaya yönelik görünüyor, Bege'yi küçümseyen hata yapar.
Bege zaten küçük bir şey. Belimize kadar bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık