Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoo'yu niye ezdin ki şimdi. :( Yanına yazdığın adamları alır kendisi.Kid bile çekiniyor bu adamdan.Bence gayet güçlü.İlk kategoride o adam öyle olmasa üçlü ittifak kurulmaz.

Dövme suratlıdan daha vasıflı olduğu kesin en azından. :( Adam hiç yoktan istihdam yaratmış içinde ordu besliyor.
Çok vasıflı adammış pardon :( Yaptığı şeylere bak sen.

Bege hiç bulaşmasın bence öyle bir işe. Şu garip gülüşlü eleman Bege'yi 1000'e böler gibi geliyor.

Çok vasıflı adammış pardon :( Yaptığı şeylere bak sen.
Ülkeleri kaosa sürüklemekten çok daha fazla iş yaptığı kesin. :( Adam beyazsakalın kötü versiyonu olacak ileride.Yonko tipi var aslında ama henüz o gücü yok.

Begenin amacı ne acaba o da mı Big Mam ı içten çökertecek yoksa ama nedense o potansiyeli onda göremedim :(
Bütün adamlarını kendi bünyesine katıp bedenine alacak.Sonra Big Mom bir bakmış Bege ile bir tek ikisi kalmışlar. :D Ondan sonra da hesabını görecek.

Big mom'ın bütün adamları kendi içine sokçakmış :( Tek oluru bu heralde.
Onu geçtim bu Bege haki biliyormudur ki cidden merak ettim.

Ülkeleri kaosa sürüklemekten çok daha fazla iş yaptığı kesin. :( Adam beyazsakalın kötü versiyonu olacak ileride.Yonko tipi var aslında ama henüz o gücü yok.

Bütün adamlarını kendi bünyesine katıp bedenine alacak.Sonra Big Mom bir bakmış Bege ile bir tek ikisi kalmışlar. :D Ondan sonra da hesabını görecek.
Ahahahahaha o anı bekliyorum :D

O hikayeyi biliyorum kapak ondan esinlenmiş La Fontaine masalı olması lazım ama gidişat hiç öyle olacakmış gibi durmuyor. :D
En başta kafa kafaya gidiyorlardı yine en fazla ona döndürür.Oda zaten kendi Zoro fanı yedirir mi sence onu ?
La Fontaine masalında, kaplumbağanın sön cümleleri şöyle;
Hangimiz yarışı kazanan?
Neye yaradı hızlı koşman senin?
Bir de ev taşısaydın sırtında
O zaman nice olurdu halin
Buradan fanlar, Sanji sorumlu adam, Zoro gibi kendini bir şey zannetmiyor, Oda'da bunu göstermek istemiş-gibi cümlelerle Sanji'yi savunabilir :(

Ben de taam o kapaktan bahsedecektim ama daha farklı(fan bakışı) bir bakış açısıyla. :D
Şimdi o hikayede Tavşan hızlı, süper, karizma ama bahtsız, yavaş kaplumbağa metanetiyle yeniyor davşanı. Benzerliğe bakar mısın. Bu aralar Zoro çok hızlı gidiyor ve karizmasından geçilmiyor, Sanji ise mahvolmuş durumda. Hızlı giden atın boku seyrek düşer hesabı, Zoro fena gümleyecek ama Sanji duman edecek ortalığı. Zoro'yu da geçecek. :a: :D

Ek: O kapaktaki kuş flamingo değil, turna. Tsuru turna demek Japoncada. :/
Haha güzel yorum yapmışın kapağa :D Yalnız şu flamingo işi kafama yatmadı. Tsuru'nun turna demek olduğunu bilmiyordum. Flamingo da allı turna demek zaten yani o da turna. Bir de bu ikisinin -Doflamingo ve Tsuru- eskiye dayanan ilişkisi de cabası... :confused:

Haha güzel yorum yapmışın kapağa :D Yalnız şu flamingo işi kafama yatmadı. Tsuru'nun turna demek olduğunu bilmiyordum. Flamingo da allı turna demek zaten yani o da turna. Bir de bu ikisinin -Doflamingo ve Tsuru- eskiye dayanan ilişkisi de cabası... :confused:
Çeşir çeşit turna var ve Tsuru da onlardan biri sanırım. Flamingo bizim dilde öyle ama Japonlar için var mıdır bir ilinti acaba? :/
bir de bu Flamingo ile turnagiller çok benzer ama ayrı tutuluyorlar sanırım. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık