Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orası kesin de sence iki kılıçla mı yoksa üç mü? Zoro az daha güçlü olsa yumrukla da yıkardı bence.
Hayır, Sanji'ye "Bakalım hangimiz daha iyi ayaklarını kullanıyor" deyip 3 ayak stiline geçecek. Elleri anca ya Garp yada Roger hak eder. Kılıçlar zaten Mihawk noob'un da.

Not: Her zaman söylemişimdir, yine söylüyorum. Zoro, Luffy gibi Korsanların değil, Tüm insanların, canlıların Kralı olacaktır. Hangisi daha güçlü tartışmayalım istersen.

Amacım trollük değildi Kaidou. Daha çok kinaye sayılır. "Jack eğer Dof kadar güçlü görülüyorsa Zoro'ya yedirmek de neyin nesidir?" demeye getiriyorum olayı.

Şimdi beyler seride kişilerin ağırlığına göre, konumuna göre az buçuk güç seviyesini çıkarabiliriz ortaya. Shounen mantığı olan sonraki düşman daha güçlüdür mantığının her zaman işlenmesi gerekmiyor. Bir bana mı öyle geliyor bilmiyorum da Dof'un ağırlığının yanında Jack çok sıradan kalmıyor mu sizce de? Olur da Zoro bu adamı indirirse zaten Dof'la kıyaslanmaz bile de bakalım öyle olacak mı işler...

Amacım trollük değildi Kaidou. Daha çok kinaye sayılır. "Jack eğer Dof kadar güçlü görülüyorsa Zoro'ya yedirmek de neyin nesidir?" demeye getiriyorum olayı.

Şimdi beyler seride kişilerin ağırlığına göre, konumuna göre az buçuk güç seviyesini çıkarabiliriz ortaya. Shounen mantığı olan sonraki düşman daha güçlüdür mantığının her zaman işlenmesi gerekmiyor. Bir bana mı öyle geliyor bilmiyorum da Dof'un ağırlığının yanında Jack çok sıradan kalmıyor mu sizce de? Olur da Zoro bu adamı indirirse zaten Dof'la kıyaslanmaz bile de bakalım öyle olacak mı işler...
Bana sorarsan Kaidou'nun ikinci adamı değilse dediğin mantıklı olur. Çünkü daha adamın gücünü dahi görmedik, koskoca Tsuru, Sengoku ve Fujitora'nın olduğu gemilere saldırıp ikisini batırmış adam. Doflamingo böyle yapabilir miydi?

Eziyeti uygulayan bir karakter olan Jack'in Zoro'ya yenilmesinin imkanı yok.
Bir anda karşımıza hikayesiz çıksaydı Zoro alabilirdi ama bir hikayesi var karakterin.
Minkmenlerin intikamını alabilecek tek kişi var seride o da Luffy. Hikaye bakımından böyle olması gerekiyor.

@Raiden
Croco,Enel,Lucci,Moria şeklindeydi bosslar. Yani o kural yok One Piece'de. Ama Jack'i göreceğiz. Dof'tan güçsüz de çıkabilir ona denk de çıkabilir. Ondan güçlü de çıkabilir. Kaido'nun kaçıncı adamı olduğuna ve gücüne bağlı.

Jack ne yaptı sanki? İki gemi indirmeyi marifetten saysak da sonuca bakmak lazım. İşin sonunda paspas etmişler bu adamı.

@Monkey D. Luffy
Dof pekala Yonkou'nun sağ kolu olabilecek bir seviyede, en azından benim gözümde öyle yani. Atıyorum Jack Kaido'nun sağ kolu çıksa bu neyi değiştirir ki? Sırf bundan dolayı Jack daha güçlüdür diyemem ben. Bunun için mangakanın bize bazı yollarla belli etmesi lazım bu durumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık