Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke "Öyle diyen yoktu ama ben abarttım"diyebilme olgunluğunu gösterebilseydin.Ama sen tamda beklediğim gibi konuştun :(
Orada söylediğimi ciddiye aldıysan, sana diyecek bir şey yok :(

belkide 100 canavar lakapı burdan geliyordur. 100 tane aşırı güçlü antik ve mistik zoan meyvesi yemiş adam ( dinozor, mamut, kılıçdişli kaplan, orthost, hydra gibi) ve bunlara hükmeden kaido. Bu durumda kaido typhon ( yunan mitolojisinde canavarların babası) yada hekatonkheires ( yunan mitolojisinde yüz kollular, yüz kollu devler) yapar
O kadar olsa, tüm WG'ye tek başına girsin zaten. Ayrıca Oda o kadar meyveyi nereden bulacak :D 100 canavar derken, 100 canavar gücünde falandır o, başka türlü yenilmez oluyor( şuanda zaten yenilmez gibi bir şey, üstüne bu da eklenince :D).

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eski bölümlere bakarken gördüm. Acaba şimdi olacakların bir göstergesini mi çizmiş Oda sizce?

Bana daha çok mağara adamı tarzı gibi geldi. Luffy'nin sopası, Sanji'nin yontma baltası falan.
Kıyafetlerinde ki kemerler falan. Mağara adamları bu kadar modern miydi :S Sopa falan mağara adamı gibi de kıyafetleri bayağı andırıyor bence vikingleri dur bi Kaidonun adamlarının tarzına bakıyım bir şey çıkarsa atarım.

Eski bölümlere bakarken gördüm. Acaba şimdi olacakların bir göstergesini mi çizmiş Oda sizce?
Olabilir, belki Zou'yu eski kapaklara bakarak tasarlıyordur. Belki eskiden aklına gelip, bir yere not etmiştir. (kapaktaki gibiyse Jack, birde Kaidou'yu düşünün :D)

Çok iyi ayrıntı ve bence o resimde bizim tayfanın kıyafetleri viking kıyafetlerini andırıyor, benziyor. Kaidonun adamlarıda viking tarzı giyiniyordu sanırım.
Sende taktın Viking'lere.

Kıyafetlerinde ki kemerler falan. Mağara adamları bu kadar modern miydi :S Sopa falan mağara adamı gibi de kıyafetleri bayağı andırıyor bence vikingleri dur bi Kaidonun adamlarının tarzına bakıyım bir şey çıkarsa atarım.
Mamut falan mağara adamlarını andırıyor işte.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık