Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ile ilgili olumlu şeylere o kadar hasretim ki gemiye zarar vermesine sevindim :(

İnşallah sağlam birilerini döver. Dayak yiyecekse gene yesin. Yemesin demiyorum, hobi olarak gene yesin. Ama arada dövsün sağlam birilerini.

eger gercekten jack arc bossuysa ve onu luffy degil, law veya zoro indirmeyecekse, benim fikrim; serinin genel dinamik ve kurgusuna göre doflamingodan az biraz bile olsa daha güclü olacagı yönündedir.

bu saatten sonra luffy, weeble haric shicibukailerle ugrasmaz. ancak onları emrine alır. çünkü zaten law müttefigi ve jinbei tayfasına girebilir. isshouyla olan kısa dövüsten sonra, e.oda doflamingo gibi degil, gercekten bir amiralle ölümüne kapısabilecek bir arc bossu tasarlasa daha iyi olur diye düşünüyorum.

ha jack bunu karsılarmı, bekleyip görücez. ama doflamingo, isshoya bile hemde kendi adasındayken, dalsakmı diye düşünüp teklif yapıyordu. jack ise bir dakika düşünmeden, gözünü karartıp, nasıl bir gruba daldı hepimiz biliyoruz.

yinede bekleyip görmek lazım. hepsi ihtimal sonucta.

Son düzenleme:
Bahsedildimi bilmiyirum ama chopparda haki var:)o bile haki açmış biz hala zoroda sanjide var mı diye yazıyoz:)Cc yi tutan ellere baksanıza siyah ce ccyi tutuyor:)bu işler dikkat ister:)

Bahsedildimi bilmiyirum ama chopparda haki var:)o bile haki açmış biz hala zoroda sanjide var mı diye yazıyoz:)Cc yi tutan ellere baksanıza siyah ce ccyi tutuyor:)bu işler dikkat ister:)
Hakiden dolayı değil o, CC o kısımlarını cisimleştirmiş. Bu işler harbiden dikkat ister, biraz daha çabala. :S Ha bir de Zoro ve Sanji'de haki var mı diye kimse tartışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık