Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O sayborg numarası gibi bir şey olmalı. Her ihtimale karşı, böyle bir güç sıralaması da olabilir. Kaidou'da falan görmediğimize göre pek olası değil.
Yok 1 yerde daha gördümde onu bulamadım şuan o kadar baktım gözüme takıldı o yüzden yazdımda sayborg numarası olduğunu zannetmiyorum ama güç sıralamasıdır da diyemiyorum ama öyle düşünüyorum Kaidoda görmedik doğru ama görünmesi saçma olmaz mı 0 mı yazacak ?

Yok 1 yerde daha gördümde onu bulamadım şuan o kadar baktım gözüme takıldı o yüzden yazdımda sayborg numarası olduğunu zannetmiyorum ama güç sıralamasıdır da diyemiyorum ama öyle düşünüyorum Kaidoda görmedik doğru ama görünmesi saçma olmaz mı 0 mı yazacak ?
Jack'ı görmedik ama Mamut oysa onda da görmedik diyebiliriz. X-Drake, Kaidou'ya katıldı diyorlar, onda da görmedik.

Hepsini bir yere mi toplayacaksınız diyor? Ama bizim amca eğitimde.
2.adam ve komutan(lider) değil yani? Vista kılıç ustası ama 5.tümen komutanı? Beckman da kılıç ustası değil? Diğer bilinmeyen adamın kılıç ustası olmadığı ne malum?
Hala inadına devam edecek misin yoksa cidden mantıklı düşünüp bir kere de haklısınız yanılmışım diyecek misin? Boşa açıklama yapıyorum gibi geliyor da.

Yeni bölüm çıkınca ya anasayfanın sağ tarafında ya da konunun ilk sayfasında görürsün. Çıkmadı yani.
Eyw sagol dediklerini biliyorumda yoneticelerin bi işi vardır unutmuştur ne bileyim insan okuyacam diye aklına. birsürü olasılık geliyor.

Büyük savaşın kaido lehine sonuçlanması için iki kilit nokta var sanırım.
1. si Smile kullanıcıları
2. si Wano savaşçıları
Tüm wanoyu kendi emri altına almak için de Raizoya veya momoya ihtiyacı olabilir. Raizo şogundur belki
Aynısını düşünüyorum bu Wano ile Kaidonun ciddi bir bağı var, hatırlarsanız momo ve kinomon gemide kaidonun ismi geçince afalladılar.

Jack'ı görmedik ama Mamut oysa onda da görmedik diyebiliriz. X-Drake, Kaidou'ya katıldı diyorlar, onda da görmedik.
Mamut olayı belli değil daha o örnek gösterilemez fakat Drakede dedğin doğru eğer gerçenken kesintisiz katılmışsa.Neyse zaten ilerde bakıcaz ama haklı çıkacakmış gibi bir his var içimde.
Drake'de yok numara?
Aynen onda görmedik ama o müttefik mi yoksa üye mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık