Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amacım trollük değildi Kaidou. Daha çok kinaye sayılır. "Jack eğer Dof kadar güçlü görülüyorsa Zoro'ya yedirmek de neyin nesidir?" demeye getiriyorum olayı.

Şimdi beyler seride kişilerin ağırlığına göre, konumuna göre az buçuk güç seviyesini çıkarabiliriz ortaya. Shounen mantığı olan sonraki düşman daha güçlüdür mantığının her zaman işlenmesi gerekmiyor. Bir bana mı öyle geliyor bilmiyorum da Dof'un ağırlığının yanında Jack çok sıradan kalmıyor mu sizce de? Olur da Zoro bu adamı indirirse zaten Dof'la kıyaslanmaz bile de bakalım öyle olacak mı işler...
Aslında şuan Jack'in seviyesi bilinmiyor o yüzden yedirmek yok ortada. Ayrıca Zoro yine zorlanmadan geçti bu arc'ı hatta sürekli handikaplı kavga eden adam artık iki slash atıp arc'ı tamamlıyor. Bi kan gölü olsun ortalık :D
Bence bu ark, Sanji reyizin hakkı. Kaç senedir eziliyor.
Mom olayını reis hallediyor raad ol. :mincika:

Jack ne yaptı sanki? İki gemi indirmeyi marifetten saysak da sonuca bakmak lazım. İşin sonunda paspas etmişler bu adamı.

@Monkey D. Luffy
Dof pekala Yonkou'nun sağ kolu olabilecek bir seviyede, en azından benim gözümde öyle yani. Atıyorum Jack Kaido'nun sağ kolu çıksa bu neyi değiştirir ki? Sırf bundan dolayı Jack daha güçlüdür diyemem ben. Bunun için mangakanın bize bazı yollarla belli etmesi lazım bu durumu.
Bilemiyoruz işte kişisel fikirlere kalıyor durum şuan. Fakat Jack ile birlikte güç dengeleri biraz daha oturacak seride. Jack'i gördükten sonra Dof'u da gördüğümüz için yonkou ve yonkounun adamları hakkında daha sağlıklı bir fikir yürütebileceğiz.

Gravity

Şimdi mangaka genelde çok eskilerden gönderme yapıyor. Paylaştığım resimde de herkes mamuttan kaçıyor, kılıcını çeken tek kişi zoro ve luffy zoroyu işaret ediyor. Bir ihtimal olabilir yani. Belki de eziğin tekidir bilemeyiz.

Aslında şuan Jack'in seviyesi bilinmiyor o yüzden yedirmek yok ortada. Ayrıca Zoro yine zorlanmadan geçti bu arc'ı hatta sürekli handikaplı kavga eden adam artık iki slash atıp arc'ı tamamlıyor. Bi kan gölü olsun ortalık :D
Tavşan kızla kapışsın işte sağlam düşman olur ona. :( Şaka bir yana Wano yaklaşıyor, Zoro orada güzelce ter atar artık. :/

Şimdi mangaka genelde çok eskilerden gönderme yapıyor. Paylaştığım resimde de herkes mamuttan kaçıyor, kılıcını çeken tek kişi zoro ve luffy zoroyu işaret ediyor. Bir ihtimal olabilir yani. Belki de eziğin tekidir bilemeyiz.
İsterse tek vuruşluk canı olsun. Hikaye gereği Luffy alacak. Minkmenlere acı çektiren adamdan intikamı Luffy alacak ana karakter olarak. Aksi gerçekleşmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık