Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 798: Kalp

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamamen bu yoruma katiliyorum.Eger denizcilerin en buyuk gucu amiral luffy bi temiz dovmezse gitsin meteorla oynasin tamam luffy gucsuz degil karsilik verebilir ama karsisindaki luffy nin meyvesine cok ters meyvesi olan karsinda logia saglam hakisi olan saboyu terletmis denizcilerin en buyuk kozu luffy ye yenilirse denizciler cop mf de yalan demektir.
Denizciler yeni dünyada zaten çöp Yonko bölgesi orası karargahları bile GL'da idi. Akainu taşıdı şimdi oraya etkisini arttırmak için.
Hayır mangaka 2 sene adamı eğittirip bu herif amiral gücü oldu dese ne diyebileceksiniz ki anlamıyorum ne farkeder. Hatta der ki KK seviyesi oldu önüne geleni dövdürür. Yani sonuçta mangakanı elinde herkesin Luffy'nin bir iki arc sonra amiral seviyesine ulaşacağını düşünüyor. Bakalım belki bu adam amiral seviyesine ulaştı Yonko'ya yürüyor. Daha sakladığı teknik çok bu adamın ve amirale yakın dediğimiz Dof'u kanırta kanırtaşehrin bir ucundan öbür ucuna sürekleye sürekleye yendi. Bakalım bir sonuç ne olacak Oda vs yapacak mı ucundan gösterip hevesimizi kursağımızda mı bırakacak. Bence bir şekilde kaçacak Luffy Fuji'yi birileri engelleyecek diye düşünüyorum. Belki 2. Bon Chan vakası olur Bellamy kendini feda falan eder. Çokta güzel olur. :D

Denizciler yeni dünyada zaten çöp Yonko bölgesi orası karargahları bile GL'da idi. Akainu taşıdı şimdi oraya etkisini arttırmak için.
Hayır mangaka 2 sene adamı eğittirip bu herif amiral gücü oldu dese ne diyebileceksiniz ki anlamıyorum ne farkeder. Hatta der ki KK seviyesi oldu önüne geleni dövdürür. Yani sonuçta mangakanı elinde herkesin Luffy'nin bir iki arc sonra amiral seviyesine ulaşacağını düşünüyor. Bakalım belki bu adam amiral seviyesine ulaştı Yonko'ya yürüyor. Daha sakladığı teknik çok bu adamın ve amirale yakın dediğimiz Dof'u kanırta kanırtaşehrin bir ucundan öbür ucuna sürekleye sürekleye yendi. Bakalım bir sonuç ne olacak Oda vs yapacak mı ucundan gösterip hevesimizi kursağımızda mı bırakacak. Bence bir şekilde kaçacak Luffy Fuji'yi birileri engelleyecek diye düşünüyorum. Belki 2. Bon Chan vakası olur Bellamy kendini feda falan eder. Çokta güzel olur. :D
Eger boyle olucaksa direk gitsin luffy milleti dovsun seri bitsin luffy daha neyki herkesi dovuyor hikaye gidisati adina bunu yapamamasi gerekiyor yoksa herkes gitsin adada 3-5 hayvan dovsun kk olsun iki yil egitime amiral aliyorsa isimiz var demektir.

Fujitoranin yumusak davranmasindan yaralanip herkes atar yapiyor.
Dof sonra sabo simdi de luffy simdiye kadar bana fuji guclu gelmiyordu ama simdi dusununce kendini kisitliyor yoksa meyvesi cok sakat zaten bu dedigim karakterleri alamiyacakalarsa denizciler hic yeni dunyaya gelmemeliydi.

Belamy nasıl kendini feda edecek ki Fuji üflese ölür bu herif . Fedakarlığı başkalarından bekleyelim .

Law teleportlayacak hepsini sıkıntı yok:flaugh:

Luffy'e hadi atla gidelim diyorlarda Fuji orada dururken gemiyle nasıl kaçacak ki bunlar. Adam dağı taşı kaldırdı gemiyi ne yapardı bilemiyorum.
Bir şekilde Fuji'yi etkisiz hale getirmeleri gerekiyor.

Eger boyle olucaksa direk gitsin luffy milleti dovsun seri bitsin luffy daha neyki herkesi dovuyor hikaye gidisati adina bunu yapamamasi gerekiyor yoksa herkes gitsin adada 3-5 hayvan dovsun kk olsun iki yil egitime amiral aliyorsa isimiz var demektir.

Fujitoranin yumusak davranmasindan yaralanip herkes atar yapiyor.
Dof sonra sabo simdi de luffy simdiye kadar bana fuji guclu gelmiyordu ama simdi dusununce kendini kisitliyor yoksa meyvesi cok sakat zaten bu dedigim karakterleri alamiyacakalarsa denizciler hic yeni dunyaya gelmemeliydi.
Şimdi bu adam seinin ana karakteri potansiyel manyağı bir herif. Benim kanaatimce amiral seviyesinin üstündedir yonko ve KK seviyesi hatta yonkolar arası bile güç farkı var bu adam amiralle aynı seviyede olup gelse yine gelişimini görebiliriz yine de. Her dövüşünü dövüş esnasında güçlenip kazanmayacak bu adam belli bir seviye eğitim zaten aldı. Olay o değil 3-5 hayvan dövüpte güçlü olmak değil Shirahoshi'nin çağırdığı deniz krallarını gördün. Hayvanlar bu seride gayet güçlü Dof'tan güçlü hayvanlar var. İnsanlarda olduğu gibi. Ben Luffy^'nin amiral seviyesi olması gerektiğini düşünüyorum en az. Ama şuan vs atsalar Fuji'yi alamayabilir. Ha g5 çıkartır o zaman başka..

Mangapanda'nın çevirisinde yine sıkıntı var gibi. Barto Luffy'ye üstünden atla gel deyince. Luffy orada, Karşımdaki bir amiral diye niye kaçayım ki? Bunlar 2 yıl önce bıraktığımız saçmalıklar. Karşımdakinin denizci amirali ya da imparator olması farketmez. İlerleyeceksem bunları yenmem gerekiyor. Aksi halde Korsanlar Kralı olamam, diyor. Ki Arlong Park'tan Aohige'nin çevirisi böyle.

Mesele Luffy'nin amirali yenip yenmemesi değil. Dünkü çocuk değil artık,Yonkou kapısında olan Luffy'nin ezilmeden bir süre kapışması normal zaten. Aksini beklemek garip olur. Asıl mesele sonunda amirallerden kaçmayı bırakmasıdır.

Luffy'nin amiral yenmesi için vakit var daha.2 yıl eğitimle amiral alamaz.Karşı koyabilirde haftaya yere yapışırsa üzülmeyin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık