Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 796: Asker-san'ın Kararı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bizimkiler nereye kaçıyor? Gemi Sanji'lerle birlikte Zou'ya gitti, Sanji'lerin nerede olduklarından bihaber nereye böyle? Benim hatırladığım gemilere de denizciler el koydu, en fazla Kraliyet gemilerinden biriyle kaçabilirler(veya Barto'nun falan gemisi varsa onla da kaçabilirler) ki kaçsalar da nereye gidecekler? Belki önlerinde Big Mom bekliyordur :D En fazla Big Mom'un kızı Lola çıkar, kızını kurtardıkları için Luffy'lere yardım eder, Sanji'lerin yerine söyler.

Ben üzülüyom o kuşu görünce.O kadar kötü çizmiş ki kuşu can çekişiyor bunları taşırken.:D
Oda'nın şaka anlayışı işte. Nasıl ki Kizaru'ya ışık hızı gücünü verip yavaş yavaş konuşturuyorsa, çizimleri canlandırma gücünü de çizimi berbat olan birine vermiş.

Yahu bizimkiler nereye kaçıyor? Gemi Sanji'lerle birlikte Zou'ya gitti, Sanji'lerin nerede olduklarından bihaber nereye böyle? Benim hatırladığım gemilere de denizciler el koydu, en fazla Kraliyet gemilerinden biriyle kaçabilirler(veya Barto'nun falan gemisi varsa onla da kaçabilirler) ki kaçsalar da nereye gidecekler? Belki önlerinde Big Mom bekliyordur :D En fazla Big Mom'un kızı Lola çıkar, kızını kurtardıkları için Luffy'lere yardım eder, Sanji'lerin yerine söyler.
Dostum yeni fotoğrafını koymayı düşünüyor musun ? :D

Bölüm harika gibi duruyor. Luffy adam ya.:D Şu son sahne ve Luffy'nin o tipi en güzel sahnelerdi. La herkes topuk yaparken Luffy geri döndü.:D Acayip karizma bastı. Bu arada Bellamy tayfayla alakası yok gibi gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık