Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 796: Asker-san'ın Kararı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emin değilim ama sanki 3 samuray ve momonosuke vardı. Hatta 3 samurayın adaya geldiğini söylüyordu Dof'un adamları
Wikia'dan baktım emin olmak için.

Kin'emon, Momonosuke, and Kanjuro were going to an island named Zo, but they were shipwrecked.

Kin'emon'un sayfasında 3 kişi oldukları yazılmış.

Kanjuro, alongside Kin'emon, Momonosuke and another samurai were heading to Zo, but ended up shipwrecked and drifted ashore to Dressrosa.

Kanjuro'nun sayfasında 4 kişi oldukları yazılmış.

Momonosuke, Kin'emon, Kanjuro and another samurai were going to a place called Zo, but were shipwrecked at some point.

Momonosuke'nin sayfasında da 4 kişi oldukları yazılmış.

Demek ki 4 kişilermiş.

@Smoker ben de baktım da 700. sayı da kinemon acıklıyo. 3 samuray ve momo zou'ya gitmek icin denize acılmıslar gemileri batmıs bir arkadası denizde kaybolmus kanjura da dressrosada yakalanmıs

Wikia'dan baktım emin olmak için.

Kin'emon, Momonosuke, and Kanjuro were going to an island named Zo, but they were shipwrecked.

Kin'emon'un sayfasında 3 kişi oldukları yazılmış.

Kanjuro, alongside Kin'emon, Momonosuke and another samurai were heading to Zo, but ended up shipwrecked and drifted ashore to Dressrosa.

Kanjuro'nun sayfasında 4 kişi oldukları yazılmış.

Momonosuke, Kin'emon, Kanjuro and another samurai were going to a place called Zo, but were shipwrecked at some point.

Momonosuke'nin sayfasında da 4 kişi oldukları yazılmış.

Demek ki 4 kişilermiş.
Noldu acaba diğer samuraya, belki bu bölümler bir gemiyle gelip tayfayı kaçırır. Oda öyle bağlamış olur.

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama Burgess'ın elinde şeytan meyvesi kıvrımlarına benzeyen şekilli çuval vardı. Kinemon o çantayı sırtlanmış gibi duruyor.

Birşey soracağım 17. ve 18. sayfalarda Roger ismi geçiyor anlayan varsa benide aydınlatabilir mi ? Translate çok kötü çeviriyor birşey anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık