Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2x hasar ile Teach , Kaido gibi bir canavara nasıl dayanabilir acaba hiç mi denemediler bu herif indirmeye. Sonuçta Luffy'nin boushokusuz düz vuruşunda bile uçup kıvranan adam bu

Garpa da şeytan diyormuş korsanlar. Bu Garp devil devil no mi yediğini mi gösterir??? :(
Adama yasayan en guclu CANLİ, VARLİK degilde YARATİK diyolarsa zoan tipi bir meyve yemistir bu. Hayvandir bu insan degildir. Seytan bir yakistirmadir yaratik bir unvandir. Adam ölmuyor yahu bilmem kacbin cesit yol denemis. Onu gectim insan olan gokyuzu adasindan dusunce ölürdü be kardo :/ Hadi guclu olmedi diyelim cizik yok yahu

Adama yasayan en guclu CANLİ, VARLİK degilde YARATİK diyolarsa zoan tipi bir meyve yemistir bu. Hayvandir bu insan degildir. Seytan bir yakistirmadir yaratik bir unvandir. Adam ölmuyor yahu bilmem kacbin cesit yol denemis. Onu gectim insan olan gokyuzu adasindan dusunce ölürdü be kardo :/ Hadi guclu olmedi diyelim cizik yok yahu
Hayır, canavar da bir ünvan, sıfattır. Dof Issho ve Green Bull için canavar diyor, aynı şekilde Akainu için 23 Kizaru için 26 yaşındayken canavar diye bahsediliyor. Kaidoya da hayvani gucünden dolayı canavarlar kralı diyorlar işte. Mangaka tek tek saymış karada havada denizde yuruyen uçan yüzen canlılar arasında en güçlü canavar olarak bilinir diyor. Tanımda canlı kelimesi geçiyor dikkat edersen. Ben meyve yediğini duşünmüyorum açıkçası. Bobby Funk un amcaoğlu gibi bir şey çıkacak Kaidou

Her fırsatta Shanks diyorsun gözümden kaçmadı. Kaido Dragon' a 2, Shanks'a bir gömlek üstün kaçar. Adamın ünvânı bile Shanks'ı tanımıyor. Karada denizde her yerde en güçlü.
Dragona 1 Shanks a 2 gomlek ustun kacar bence Shanks su anda tek kollu. Dragonun gucunu goremedık belkı seytan meyvesini bile uyandırmıstır

O güçlü bu güçlü diye herkes birbirine girmiş ben bu yonkoular Arasında denge olduğuna inanıyorum . Yani denk olmasalar 4 yonkou olmazlar birini silerler ikisini silerler. Ayrıca akainu güçlü amenna ona diyecek birşey yok ama yonkou kaptanına denk olmadığını mf de herkes gördü.o yüzdenden denizcilerin bizim daha görmediğimiz gizli Güçleri Olduğunu düşünüyorum ki en son çıkan goresei akainu konuşması buna kanıttı bence yoksa bu herifler Dünya'da barınamazlar son birşeyde tafyafaya Rebecca gelecek diye ödüm kopuyor "prenses olmaya hazırsın dimi" dediğinde king riku kızardı bozardı sanki prenses olmucak ben denizlere açılacak deyip bizimkilere sarılacak gibi geldi.aman evlerden uzak

Hayır, canavar da bir ünvan, sıfattır. Dof Issho ve Green Bull için canavar diyor, aynı şekilde Akainu için 23 Kizaru için 26 yaşındayken canavar diye bahsediliyor. Kaidoya da hayvani gucünden dolayı canavarlar kralı diyorlar işte. Mangaka tek tek saymış karada havada denizde yuruyen uçan yüzen canlılar arasında en güçlü canavar olarak bilinir diyor. Tanımda canlı kelimesi geçiyor dikkat edersen. Ben meyve yediğini duşünmüyorum açıkçası. Bobby Funk un amcaoğlu gibi bir şey çıkacak Kaidou
Haci bu bolumun 3 ayri cerivisine baktim. 'Karada denizde havada yuruyen ucan yuzen tum canlilarin arasinda bu korsan en guclu YARATİK olarak bilinir' Mangaka adam yaratik olarak bilinir diyor sen yok meyve yememis. E ben e.odaya mi inanam sana mi ? Adam bulutlardan atladi cizik yok :) mizrak sokmuslar kirilmis. Giyotin islememis. İnsan degil bu superman. Op evreninin supermanleri de meyve kullanicilari yahu. adamin tum tayfa zoan sa kaidou en guclu zoandir. Neyse okuyup gorcez zaten.

Haci bu bolumun 3 ayri cerivisine baktim. 'Karada denizde havada yuruyen ucan yuzen tum canlilarin arasinda bu korsan en guclu YARATİK olarak bilinir' Mangaka adam yaratik olarak bilinir diyor sen yok meyve yememis. E ben e.odaya mi inanam sana mi ? Adam bulutlardan atladi cizik yok :) mizrak sokmuslar kirilmis. Giyotin islememis. İnsan degil bu superman. Op evreninin supermanleri de meyve kullanicilari yahu. adamin tum tayfa zoan sa kaidou en guclu zoandir. Neyse okuyup gorcez zaten.
Insan irki disinda baska irklarda var. Balikadam devler. Ben kaidonun melez oldugunu dusunuyorum. Hafif oars a benziyor. Oars irki ve insan irki melezi olabilir. O yuzden insan degil yaratik yazmistir.

moriacı

arkadaşlar bende şu morianın bu olaya nerden girecegini merak ediyorum sonuçta boşuna olumden kurtarmadi bunu oda herhalde bir sekilde ortaya cikicak kaiododa cikti ortaya ben merak ettim hemde moria kadioayla denk dovusmus ya acaba nasil bir savas oldu arada biraz saçma olucak ama morianin canli tayfasinin devlerden olustugunu bile dusunuyordum tabi bu oylesine gercek olma ihti ali yokda bakalim nolcak hem bende yonkoular arsainda denge oldugunu dusunenledenim

Tatsumi Oga

Arkadaslar sirf bu yaratik olayina aciklik getirebilmek icin bu siteye uye oldum. Yaklasik 1 yildir burdaki tartismalari takip ediyordum. Sunu demeliyim ki ingilizce cevirilerde hep "canlilar arasinda en guclu" olarak gecmis. Turkceye yaratik olarak cevrildiyse orada bir hata var. En guvendigim cevirilerden biri olan mangastream'de de "creature" yazilmis. Ama bu direk insandan ayri bir yaratik olarak dusunulemez. Insan da bir "creature" sonucta. 2 sene once de bu kaido hayattaydi ve en guclu wb idi. Simdi ise wb oldukten sonra en guclusu kaido oldu. Bu kadar basit. Ne kadar guvenmesem de mangapanda'da strongest pirate alive demis. Dogruysa da yine wb'den guclu oldugunu kanitlamaz. Hatta wb bundan gucluydu ve o artik ölü olduguna gore hayattaki korsanlarin en guclusu haline geldi anlamina gelir

Unknown

Arkadaslar sirf bu yaratik olayina aciklik getirebilmek icin bu siteye uye oldum. Yaklasik 1 yildir burdaki tartismalari takip ediyordum. Sunu demeliyim ki ingilizce cevirilerde hep "canlilar arasinda en guclu" olarak gecmis. Turkceye yaratik olarak cevrildiyse orada bir hata var. En guvendigim cevirilerden biri olan mangastream'de de "creature" yazilmis. Ama bu direk insandan ayri bir yaratik olarak dusunulemez. Insan da bir "creature" sonucta. 2 sene once de bu kaido hayattaydi ve en guclu wb idi. Simdi ise wb oldukten sonra en guclusu kaido oldu. Bu kadar basit. Ne kadar guvenmesem de mangapanda'da strongest pirate alive demis. Dogruysa da yine wb'den guclu oldugunu kanitlamaz. Hatta wb bundan gucluydu ve o artik ölü olduguna gore hayattaki korsanlarin en guclusu haline geldi anlamina gelir
Hayır senin göz önüne katmadığın kısım Kaido'nun ne diye çağrıldığı.. Adam zaten canavar olarak çağrılırken "En güçlü insan" lakabını alması saçma. Ki insan denicek olsa "Man" falan kullanılırdı orada.

Tam olarak o kadar büyük anlamlar çıkmaz ne yazık ki. WB bile güç klasmanında hangi yönden en güçlü olduğu belli değilken yani meyvesel, hakisel veya doruiki yönünden bu adamın şuan için en güçlü insan olduğu pek söylenemez. Dediğim gibi lakabı zaten canavar olan bir adamın "En güçlü yaratık" olması saçma kaçmaz. Ki Op evreninde tam olarak kaç tane farklı ırk veya canlı türü olduğu belli değil.

Not: İnsanda bir yaratıktır mantığı büyük ihtimal sadece senin veya türkler için geçerli büyük ihtimal yani çevirmenler işi gücü bırakıp felsefe yapacaklarını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık