Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Luffy neden Hody ve CC'de göstermedi g4'ü?Çünkü g4 olmadan da yenebileceğini düşünüyordu.Sanji'ye gelirsek onunda hikaye gereği en güçlü hareketlerini daha göstermemesi lazımdı.Dof'a karşı kullanmaması aşırı mantıksız kabul ediyorum ama Oda zaten mantıksızlık yapmaktan çekinmeyecek biri bu konularda.Bence göstermedikleriyle Pekoms ya da Tamago'yu alır.Yonko elemanlarına gelirsek onları küçümsemiyorum. Sence Pekoms ve Tamago Bm'nin Marco'su ya da Ben Beckman'ı olabilir mi ?Demek istediğim şu:sen yonko olsan ve bir yerden haraç alsan en güçlü 3 adamından birini mi yollarsın?Wb Marco-Ace-Jozu'yu mo yollar ya da Shanks Beckman-Yasop-Roo'yu mu yollar.Ki zaten Wb ile görüşmeye bile yeni üyesi Rockstar'ı yolluyor.Yani Pekoms ve Tamago Sanji'ye denk ya da biraz az güçlü ama Sanji Luffy'nin ağır toplarından biriyken (Yanlış anlaşılmasın :S) Pekoms'la Tamago Big Mom'ın ayak işlerini yapan kişiler.Yok haraç al yok gelirken bana şeker al falan işlerini görüyorlar Bm'nin.Demek istediğim Bm'nin daha çok güçlü adamları vardır.Yonko elemanlarını küçümsemiyor aksine yüceltiyorum.
Sanji'nin Doflamingo ya yaptığı ' Spectre ' saldırısı Pekoms ve Tamago yu yamultur bence

Luffy neden Hody ve CC'de göstermedi g4'ü?Çünkü g4 olmadan da yenebileceğini düşünüyordu.Sanji'ye gelirsek onunda hikaye gereği en güçlü hareketlerini daha göstermemesi lazımdı.Dof'a karşı kullanmaması aşırı mantıksız kabul ediyorum ama Oda zaten mantıksızlık yapmaktan çekinmeyecek biri bu konularda.Bence göstermedikleriyle Pekoms ya da Tamago'yu alır.Yonko .
Bu ödüller tehdit seviyesine göre verilmiyor mu Pekoms denilen adamın 330 m ödülü var.Kolay yenilecek bi tip olduğunu zannetmiyorum.Görücez bakalım :D

Roronoa Zoro

Bu ödüller tehdit seviyesine göre verilmiyor mu Pekoms denilen adamın 330 m ödülü var.Kolay yenilecek bi tip olduğunu zannetmiyorum.Görücez bakalım :D
Bartolomeo nun 150 m ödülü var, Caribou nun 210 , Coribou nun 190, Bellamy nin 195 m ödülü var, sence aralarındaki güç durumu bu mu gerçekten ?

Kaido ile Mingo nun bir konuşma anını falan çizse Oda da muhabbetlerini görsek böyle Mingonun suratından terler akıyor falan en azından fufufufuf demiyordur..

Oda zamanı gelince Yonkouların çocukluklarını çizer.Kaido'yu ağzı gözü sargı içinde çizer.Big Mom şekerlerle falan.

Bu arada

Kaido'nun meyveli su da yüzebildiğini, kairoseki işlemediğini, 2-3 şeytan meyvesi yemiş olabileceği aklıma geliyor, bu tiplere karşı ezberleri bozmayı sever bu oda.

Daha evvel konuşuldumu bilmiyorum ama büyük korsanlarda ve yonkou sistemindeki sayılı guruhta çeşitli yapılanmalar var buda aslında bize fikir verebilir
Teach adam değil ki, herifte karanlık+deprem var, tayfasıyla Akainu'dan kaçıyor. ULAN SEN YONKOU OLACAK ADAMSIN. Koskoca tayfayla tek bir amiralden kaçıyorsan kusura bakma da ben seni adam yerine koymam. O durumda Kaidou'yu düşün, ya da Shanks'ı. Filo amirali Aokiji olurdu işte.
Teach planlı programlı bir adam shankstende akainudanda kaçışını buna bağlıyorum ben sayfadaki her adamının bir vasfı var ilk etapta kaybetmeyi göze alamamştr fakat artık show must go on modundadır bu aralar sessiz olduğuna bakmayalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık