Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okama kenpo mu? Yok. Ama kullanacak banko. At fava bekle. Adam eziklere bile dj yapıyor. En aptal adam bile en güçlü tekniğini eziklere karşı kullanmaz. Ama Sanji koyunu dj ile indirdi. Sabody'de px devirirken bile onu kullandı. Halbuki djsiz de devirebilirdi. Yani dj Sanji için çok sıradan bir şey. Bu adamın güçlü kenpo teknikleri olmalı mantıken. Ama kullanmıyor. Mantıklı bir sebep bulamıyorum henüz ama kullanmıyor işte.
Bende çok görmek istiyorum da niye bunları Dof'a göstermedi?Sanji bu arc olmasa da olurdu.Hiç bi numarasını göremedik reyizin.

Bende çok görmek istiyorum da niye bunları Dof'a göstermedi?Sanji bu arc olmasa da olurdu.Hiç bi numarasını göremedik reyizin.
Evet o yüzden dedim zaten mantıklı açıklaması yok diye. Ama öte yandan djnin sıradan bir teknik olduğu da açık artık. Nasıl Luffy'nin Enies Lobby'de bulduğu g2, 2y sonra pek bir şey ifade etmiyorsa aynı şekilde Sanji'nin Enies Lobby'de ortaya çıkardığı dj yeni dünyada pek bir işe yaramaz. Luffy g2'den 4'e çıkmış hatta belki 5'i de vardır. Sanji bakalım nereye çıkmış. Çok özel okama kenpo teknikleri bekliyorum ama daha göremedik maalesef. Belki de tekniğin kuralı vardır: adı üstünde okama kenpo, bu kenpo tekniklerini sadece ve sadece okamalar kullanabilir gibi bir şey olabilir :D Yalnız şakası bile kötü lan. Sanji o iğrenç şekle bürünüp çok güçlü olacağına şu karizma takımıyla kalsın herkesten dayak yesin daha iyi.

Evet o yüzden dedim zaten mantıklı açıklaması yok diye. Ama öte yandan djnin sıradan bir teknik olduğu da açık artık. Nasıl Luffy'nin Enies Lobby'de bulduğu g2, 2y sonra pek bir şey ifade etmiyorsa aynı şekilde Sanji'nin Enies Lobby'de ortaya çıkardığı dj yeni dünyada pek bir işe yaramaz. Luffy g2'den 4'e çıkmış hatta belki 5'i de vardır. Sanji bakalım nereye çıkmış. Çok özel okama kenpo teknikleri bekliyorum ama daha göremedik maalesef. Belki de tekniğin kuralı vardır: adı üstünde okama kenpo, bu kenpo tekniklerini sadece ve sadece okamalar kullanabilir gibi bir şey olabilir :D Yalnız şakası bile kötü lan. Sanji o iğrenç şekle bürünüp çok güçlü olacağına şu karizma takımıyla kalsın herkesten dayak yesin daha iyi.
Çok kötü olur ama ben lady'lerden hoşlanan prensimizden bunu beklemem.Belkide Saji pekoms ya da Tamago'yu yenmiştir yeni tekniğiyle. Onlardan da güçlü bi rakiple karşılaştığında bunu kullanırken o vs'yi fb olarak görürüz.Luffy-Rayleigh Mihawk-Zoro gördük o zaman da bir de Iva-Sanji fb'si görürüz :)

Oğlum en güçlü adamı diyor. Adam derken salt insanı kastettiğini nereden biliyorsunuz yahu? Kaido da bir adam. Veya erkekleri? Biri çıkmış en güçlü kadın diyor Mom için. Neymiş Kaido insan değilmiş yahu Kaido OZ'un soyundan olsa ne olur? WB'yi yenecek canavar mı var? 1 tane örneği var mı? İnsanlar canavarlardan daha tehlikeli bu seride. Zoro gidiyor ejderhayı tak dilimliyor ama gidip de bir insanı o şekilde dilimleyemiyor. Yani en güçlü insansan aynı zamanda en güçlü canlısındır. Dünyayı yok edecek güçten siz ne anlıyorsunuz mübarekler? Bu WB denen adam uçan ejderhayı da yamultur, Luffy'nin adasındaki canavarları da yamultur, OZ'u da yamultur. İlla mangakanın en güçlü canlı diye tek tek saymasına gerek yok ki? Shanks'tan güçlü olan adam canavar mı tanır la.
Yav he he, mangakanın asistanı mısın mubarek ? Belkk Luffynin adasinda depremin işlemedigi hayvan var ne biliyorsun ? Ada buyüklüğunde deniz kralları var bu seride. WBnin unvanı En Guçlu Adam uyduruyorsun. Diğer canlıları kapsasa Kaidoda olduğu gibi tek tek sayardı.

Buna katılmıyorum. Açık bi şekilde WB'ni en güçlü olduğu vurgulandı, tüm dünyayı yok edebilecek gücü vurgulandı. Keza Kaido'nun da WB'yi kıskanması ( o ölmeyi başardı ben başaramadım) savaşta WB'ye engel olmaya çalışması. Bunun rakibinin WB olduğunu gösterir. Bu kadar WB'e takmış bi adam demek ki bi kuyruk acısı var ki, çıkaramamış daha.
Hayır orada sadece ulan WB öldü ben ölemedim diyor. Adam zaten ölemiyor. Usopp olse onu da kiskanacak yani kuyruk acısi falan yok. :D

Çok kötü olur ama ben lady'lerden hoşlanan prensimizden bunu beklemem.Belkide Saji pekoms ya da Tamago'yu yenmiştir yeni tekniğiyle. Onlardan da güçlü bi rakiple karşılaştığında bunu kullanırken o vs'yi fb olarak görürüz.Luffy-Rayleigh Mihawk-Zoro gördük o zaman da bir de Iva-Sanji fb'si görürüz :)
Yenemez :) Yonkou elemanlarını küçümsemeyin.Dof ayarında vardır hepsi.

WB hayattayken en güçlüydü.
Kaido o öldükten sonra başa geçti.
Garp kendisi İmpel Downda Ace'e ''Denizlerin efendisini(WB) kızdırdık artık çok geç'' diyor.
Yani şu anki En güçlü yaratık ünvanı WB hayattayken adamın üstü bir güç olduğunu kapsamıyor.
Nasıl Roger öldükten sonra Shiki gelip '' O öldü artık bize engel yok , denizlerin efendisi sensin '' gibisinden WB'e konuşuyorsa , şimdi de Kaido'a derler o muhabeti.

WB öldükten sonra otorite boşluğu çıktı bunu fırsat bilen E.oda Kaido'a '' En güçlü varlık '' ünvanını vererek boşluğu doldurdu.

Yani Kaido WB kadar değildi , Jinbei olsun , İvankov olsun ,Sengoku olsun hepsi WB'in yaşayan tüm korsanlar içinde en tepede olduğunu zaten söylediler o zaman o korsanların içinde Kaido da vardı.

Şu an bahsetseler Kaido derler.
Hayır, WBnin Kral olarak anılması en güçlü.olduğu için değil. Muhtemen en buyuk tayfaya müttefiklere adalara sahip olmasindan dolayıdır. Kaldo ise tek tabancw geziniyor. Yonkoya marineye tayfasıyla dalmamış tek dalmiş adam. Yonko olmak umrunda bile değil zaten.

Olm yapmasana şöyle Sanjinin Ivankov versiyonu canlandı aklımda . Rujlu mujlu :(

Yenemez :) Yonkou elemanlarını küçümsemeyin.Dof ayarında vardır hepsi.
Luffy neden Hody ve CC'de göstermedi g4'ü?Çünkü g4 olmadan da yenebileceğini düşünüyordu.Sanji'ye gelirsek onunda hikaye gereği en güçlü hareketlerini daha göstermemesi lazımdı.Dof'a karşı kullanmaması aşırı mantıksız kabul ediyorum ama Oda zaten mantıksızlık yapmaktan çekinmeyecek biri bu konularda.Bence göstermedikleriyle Pekoms ya da Tamago'yu alır.Yonko elemanlarına gelirsek onları küçümsemiyorum. Sence Pekoms ve Tamago Bm'nin Marco'su ya da Ben Beckman'ı olabilir mi ?Demek istediğim şu:sen yonko olsan ve bir yerden haraç alsan en güçlü 3 adamından birini mi yollarsın?Wb Marco-Ace-Jozu'yu mo yollar ya da Shanks Beckman-Yasop-Roo'yu mu yollar.Ki zaten Wb ile görüşmeye bile yeni üyesi Rockstar'ı yolluyor.Yani Pekoms ve Tamago Sanji'ye denk ya da biraz az güçlü ama Sanji Luffy'nin ağır toplarından biriyken (Yanlış anlaşılmasın :S) Pekoms'la Tamago Big Mom'ın ayak işlerini yapan kişiler.Yok haraç al yok gelirken bana şeker al falan işlerini görüyorlar Bm'nin.Demek istediğim Bm'nin daha çok güçlü adamları vardır.Yonko elemanlarını küçümsemiyor aksine yüceltiyorum.

O değilde Luffy'nin Dof'a yaptığı savunma ile alakası vardır belkide bu işin. Yani b.hakinin çok büyük bir rolü olabilir bu Kaido'nun defansı ile alakalı. Yonkoularla birlikte az çok hakinin farklı şekillerde kullanımlarını göreceğizdir büyük ihtimal.

Sadece fiziksel gücünden kaynaklanan bir durum olabilir mi ? Sanmıyorum.

Yemiş olduğu bir meyve ile alakalı bir durumda olabilir.

Şu an için Kaido'yu yenebilecek adamlar Shanks, Dragon ve Hükümetten görmediğimiz kişilerdir büyük ihtimal.
Her fırsatta Shanks diyorsun gözümden kaçmadı. Kaido Dragon' a 2, Shanks'a bir gömlek üstün kaçar. Adamın ünvânı bile Shanks'ı tanımıyor. Karada denizde her yerde en güçlü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık