Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
21gunden sonra eve dondum bolumu hemen okudum, cok iyi butonuna basa basa bir hal oldu!
Kaido!! nasil bir psikopat bir adam cikti! yonkolar arasinda en serseri ve kafayi siyirmis olani bu :D

coooooooook ama coooooooook uzun dresrosa ark'indan sonra ve bir okadar sanji'siz gecen bolumler ardindan bu bolum harikaydi!

Sanji ve digerlerini az da olsa gorduk :D

Roronoa Zoro

Zıplamak yok. Nasıl çıktığı belli değil. H.haki ile uçmuş olabilir ama.

Muhtemelen bahsedilmiştir ama muhtemelen Oz ve Kaido aynı soydandır. İkisininde boynuzlar ve kuşakları benzer. Bu durum inanılmaz dayanıklılığını açıklamışta oluyor bir nevi yani acı hisssetmiyor da olabilir.
Kaido vs Bütün süpernovalar ve tayfaları görebiliriz açıkçası Luffy'nin tek başına yeneceğine ihtimal vermiyorum. Hem Oz'u da tayfaca almışlardı.

Caylak d. onur

Adamın ölmek için her yolu denediğini nereden biliyorsunuz. Cüssesi büyük olduğundan suda batmıyordur diye komik düşüncelere giren var:D:D:D ayağına taş bağlar batar.. intihar için her yöntemi denemiş midir kriterleri varmıdır bilmiyoruz. Ama yenilmez bir düşman değilmiş bunu da öğrendik.. 40 defa idam cezası almış:D hükümetlerde idamı celllatlar yapar filo amiralleri değil olaya burdan bakın (Ace idamında 2 tane cellattın gelmesini beklemiştik hatırlayın)
-verilen bilgi baloncuğunda kimse bu adamı öldüremez buna enayiliğide dahil:D diyor
Bu adamın funk kardeşlerin büyüğü gibi doğal bir güçlü bedeni var istemsiz haki:D yeni cıktı. bunda hem fikiriz
Kaidonun wolverine tarzı bir gücümü vardır arkadaş ölemez öldürülemez nedir ya???? Oda çitayı yükselt dedikte b.kunu çıkardı.

kaido= (Bobby Funk beden gücü.100) + Wolverine . (K A.v²) / yükseklik +
adamı öyle bie gazla tanıttıki 1 numara oldu bir anda oda vur dedik öldürdü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık