Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu Kaido'nun unvanını sevmedim ya.Zirve olarak Dragon'u görüyordum ama Kaido çıktı şimdi de başımıza.Ayıp oldu Dragon'a. :S Bundan dolayı hala bir ihtimal "en güçlü yaratık" lakabından farklı bir şeyler bekliyorum. En güçlü adam,en güçlü kadın,en güçlü yaratık gibi. Kaido insan ırkından olmayabilir.

Ölmek istiyorsa şeytan meyvesi yiyip suya atlasın.
Şanlı bir ölüm istiyor olabilir. Bence oradan atlarken de ölemeyeceğini biliyordu. Niyeti efsane falan olmak olabilir.

Adamı; şöyle canavar, böyle yaratık, işte kintamandrillgillerden falan diye övdükten sonra yenilgilerinden birini Mihawk veya Gorousei'deki emmilerden aldı diyiver de ortalık bi şenlensin şöyle. Wano öncesi Mihawk'a dair bir bilgi çılgın olur.

O 7 yenilgiyi boşuna yazmadı oraya. Kaido'nun büyüklüğü üzerinden rakiplerini övecek muhtemelen.
Çoğunlukla tek başına denizci üslerine ve yonkoulara dalıp almış o yenilgileri galiba. Yani birebirde o kadar yenilmemiştir bence.

Yazar orada bir takım yeteneklerle bile bu adamın durdurulabileceğini vurguluyor. Yani en güçlü varlık ünvanı yere ve zamana göre esneyebilir :/
En güçlü demek yenilmez demek değil zaten. Bir kişi kendisinden güçsüz olan birine de yenilebilir.

7 yenilgi mevzusu yoruma açık. Sen öyle yorumlarsın ben böyle
Biraz beklemek lazım aynen ama bence tek dalıp almıştır yenilgiyi.
Yalnız yanlış anlamadıysam " işkenceleri , yenilgileri , ... " hepsini tek başına yapıyor. Tayfasıyla beraber değil :/
Tek dalmış hep yoksa yanılıyor muyum ?
Ben de öyle anladım.
Bartolomeo örneğini de o yüzden vermiştim zaten. Luffy'i görene kadar arka sokaklarda mafya gibi takılıyordu, Luffy'den sonra korsan oluyor
Bu da zamanında Rogerı görüp onun peşine düşen fanboyu çıkmasın. :D Ne gülerdim var ya. :) Bartolomeo vol 0.
3 Denizci Amirali + 7 Shichibukai + Tüm Donanma ancak bir yonkou tayfasını dengeleyebiliyor. Yonkou'lar birleşse WG'nin şansı bile olmaz.
Wg navylerden ibaret değil. Onlar sadece bir kısmı. Çok takmıyorlar bile iki hafta önceki karelere bir bakarsak daha net görülür.

Son düzenleme:
Ben bu Kaido'nun unvanını sevmedim ya.Zirve olarak Dragon'u görüyordum ama Kaido çıktı şimdi de başımıza.Ayıp oldu Dragon'a. :S Bundan dolayı hala bir ihtimal "en güçlü yaratık" lakabından farklı bir şeyler bekliyorum. En güçlü adam,en güçlü kadın,en güçlü yaratık gibi. Kaido insan ırkından olmayabilir.
Kale gülü altı üstü en güçlü bekliyormuş peh peh...

Kaidoyu da abartmasın isterseniz. Serinin zirve isimlerden birisni abartıyor Oda çok ayıp valla. Ve hemen Luffye atıf sanan Kaido ile Luffy hemen şu arka mahallede kapışacaklar daha onların kapışmasını uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Ve şuan en zirvedeki adam işte. Hakkıdır abartılması.

Kale gülü altı üstü en güçlü bekliyormuş peh peh...

Kaidoyu da abartmasın isterseniz. Serinin zirve isimlerden birisni abartıyor Oda çok ayıp valla. Ve hemen Luffye atıf sanan Kaido ile Luffy hemen şu arka mahallede kapışacaklar daha onların kapışmasını uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Ve şuan en zirvedeki adam işte. Hakkıdır abartılması.
Algım kapandığı için mi yoksa senden mi bilmiyorum ama nedense pek anlayamadım ne yazdığını. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık