Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Klasik Eiichiro Oda bölümü.Yıllardır aynı şey.Hoş ben bunu seviyorum gerçi.
Bu arada ben zaten doğuştan Kaido fanıydım.Aynı Dragon fanı olacağım gibi.
Ha bi de Dragon özet geçti mi ? Onu okuyup biraz öveyim diyordum.Mesela senin yorumun benim için çok değerli gibi.

Acaba Kaido yanına bu noobları alıp Shanksa mı girişecek. Ona da Luffyler destek çıkar. Diğer yonkoularda işe karışır. Olaylar olaylar. En sonda hazır ortalık karışıkken devrim ordusu hükümete girer. End of the story.
Öyle olsa güzel bir hikaye gelişir. Big Mom da hazır bizimkileri istiyorken. Kaido inerken . Luffy en güçlü supernova olduğunu kanıtlamış olur . Kid ' i yenerek. Amiral gücüne ulaşır. Hem aradan Kaido çıkar böylece diğer belalımız Big Mom ile baş başa kalabiliriz :D

Kid üçlüsü Kaido olduğunun farkında mı onun? Urouge değil sanırım. Adamlar bırak başrahip bu adam kafayı yemiş falan diyorlar, yonko olduğunu bilseler muhtemelen nefesleri kesilir, kendi kendilerine ölürler. Eğer Kid ittifakı durumun farkında ise veya değilse bile Kaido kendisini tanırsa ve Kid üçlüsü de ona dalmazlarsa sıfatlarına tüküreyim.Tayfası yok, müttefikleri yok. Tek başına la. Ama gelgelelim diğerlerinin tayfaları da yanlarında gibi. 3 tane koca tayfa vs Kaido. Fırsat ayaklarına gelmiş resmen. Bu durumda bile geri vites atarlarsa bunlardan cacığa hıyar olmaz, cidden.

Bu Kaido neden intihar peşinde ki acep ? Ölemiyor muş adam ee o zaman meyve kullanıcıysa atsın kendini denize çekiç olur ölür gider....

Bizimkilerin de hedefinde Kaido vardı. Tesadüf mü? Bence değil. Luffy bunu indirdikten sonra bunlar arkadaş olacak. Neden bilmiyom ama böyle hissediyorum.
Arkadaş olabilirler de çok uzun sürmez diyorum ben. Hazır yenilip güçten de düşmüşken biri indirebilir. Çünkü serinin zirvesindeki karakterlerden biri ,hayatta kalması bir dert bu heriflerin. Sonradan düşman olup , saldırma ihtimalleri var. Son savaşta da müttefik olsan olunmaz. Dragon,Shanks, Kaido , KK luffy mi saldıracaklar WG ye . Bu tarz birşey de çok büyük gücleri bir arada buluşturabileceği için. Bazıları devre dışı kalacaktır, Garp gibi Sengoku gibi emekli olmaz da bu adam. Artık nasıl olur bilinmez .

Kid üçlüsü Kaido olduğunun farkında mı onun? Urouge değil sanırım. Adamlar bırak başrahip bu adam kafayı yemiş falan diyorlar, yonko olduğunu bilseler muhtemelen nefesleri kesilir, kendi kendilerine ölürler. Eğer Kid ittifakı durumun farkında ise veya değilse bile Kaido kendisini tanırsa ve Kid üçlüsü de ona dalmazlarsa sıfatlarına tüküreyim.Tayfası yok, müttefikleri yok. Tek başına la. Ama gelgelelim diğerlerinin tayfaları da yanlarında gibi. 3 tane koca tayfa vs Kaido. Fırsat ayaklarına gelmiş resmen. Bu durumda bile geri vites atarlarsa bunlardan cacığa hıyar olmaz, cidden.
Gayet farkındalar bence. Poker face Hawkisin tipi kaymış. Kizaruda bile sakin takılan adamın ağzı yüzü terlemiş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık