Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun belliki WB ile kapışmak tek eğlencesiydi. Eğlencesi bitmesin diye durdurmaya çalışmıştır. Çok sevecen bir tipi var. Lufy ile çok iyi anlaşacak gibi gerçekten. Shanks'a gitmesine nasıl izin vermiştir. Ondan düello sözü almıştır herhalde.

Çok iyi ya ölemiyorum diyen bir tip. Oda büyüksün, 1 ay bile beklerim yeni bölümü.:S

Gerçi yıllardır söylediğimiz Mazoşistliği tuttu diyebilirim. Morianın tayfaya kill atıp sadece Moriayı yollamıştı. :/
Biraz tipini yadırgadım zamanla alışırım galiba :/ Kaido iyidir.
Bu bölüme kötü oy atılmaz. İçeriği zengindi :/

Evet dediğim gibi Kid ittifakının macerası başka yöne kayacak.:D Bu arada Kaido çok deli bir şey çıktı.:)

Oha diyorym resmen one lan oha abi Kaidoya bak yarma gibi adam cidden WB dengi hatta Marineford WB den güçlü çıkabilir lan Kaido fanı oldum galiba ama cidden onedir abi şu vücutta full beden koka görsek süper olur.

Bu kaidoyu ittifak felan alamaz :/ 3 amiral bile şüpheli lan :/ Adam bir kere genç gücünün zirvesinde :W
CC ve Enelden sonra yakınlık hissedebileceğim bir karakter mi çıkıyor acaba :/

Birazda genel kültür.

Urouge'nin dediği namo'dan birşey çıkar diye baktımda saygı ifadesiymiş Budist terimlerinde :I Neyse devam edin.

Bu kaidoyu ittifak felan alamaz :/ 3 amiral bile şüpheli lan :/ Adam bir kere genç gücünün zirvesinde :W
CC ve Enelden sonra yakınlık hissedebileceğim bir karakter mi çıkıyor acaba :/
Wb hayvanı bile yara açmakla yetinebilmiş heralde. Tipe bak lan. Ben çok ısındım bu tiplemeye. Hareketler falan çok eğlenceli. Gene ölemedik falan :D Yonkou olmasa tam tayfalık bir tipleme. İntihar denemesi yapınca döverlerdi bunu. Neyse belki seri sonunda gelir :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık