Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Riku ordusuna da katılabilir bellamy. Şu ana kadar destek verdiği düzen yıkıldı tutunacak hiçbir şeyi yok.Günahlarını telafi etmek adına iyi bir tercih olur bence. Hem güçsüz bir adam da değil ciddiyet de var orduda iş yapar bu herif.

Keşke manga olaydı :(

Hoş Sanji'nin görüneceğini bilsem değil 1 hafta 1 ay bile beklerim koymaz da işte neler göreceğiz belli değil.

Keşke manga olaydı :(

Hoş Sanji'nin görüneceğini bilsem değil 1 hafta 1 ay bile beklerim koymaz da işte neler göreceğiz belli değil.
Spoiler erken gelse bari.

Ben Marco'yu da görmek istiyorum.''Ace'in kardeşine bak sen'' gibisinden bişeyler söylerdi.Tabi Jozu,Vista ve diğerlerini de.Ama önceliğim Sanji reyizde.

Bellamy ne olacak bilemiyorum.Law ile hiç bir alakası yok.Law'a katılmasına ihtimal vermiyorum.Üstelik ikinci adamı Bellamy olan yonkou mu olur?
Luffy alır desek tayfaya uymuyor.Ne bir amacı ne de bir olayı var.Luffy dışındaki tayfayla da bir alakası yok.Üstelik Bellamy'nin seveni de pek yok.Tutmamış bir karakter.Tayfaya girmesi çok zor.Büyük ihtimal Barto Club'a katılır .Böylece herkes de memnun olur.
Ben seviyorum kardesim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık