Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de güzel kardeşim Luffy g4 geçtikten sonra darbe vuramadı dof. Bunun tayfası ile ne gibi bi alakası var? Bildiğin torba olup şehrin her yerini turladı adam. g4lü Luffy Dofuı dövmedi, ezdi geçti ;)
Ama doflamingo kazandı. :bilmem:

Büyük ihtimal fuji bizimkilere saldıracak. Yine saboya kaldık gibi bakalım :/

Bu hafta o kadar sağlam bölüm geldi ki haftaya da öyle getirip sonunada en heyecanlı yerinde kesip araya gitmesini bekliyorum.

Roronoa Zoro

Aynen hikayenin klişe olmasını önemsemiyor, dünyanın parasını kazanıyor malum. Ben olaya daha edebi baktığım için önemsiyorum böyle şeyleri.
Şu an seni böyle görüyorum Mahir.
Toriko çok edebi, öyle böyle değil yani.

Aklima soyle bir sey geldi akainu ile kuzan vs yapti sonra kuzan yenildi ve aralarinda anlastilar akainu denizcilerin basina gecti denizcileri yeni dunyaya tasidi kuzanda yer alti dunyasina indi oda oralari iceriden cokerticek o yuzdende akainu kuzan i hem yasamasina izin verdi hemde yaptigi eylemlere ragmen fazla onem vermiyor ne dersiniz nasil fikir.

Her an herşey olabilir.

Yalnız Sakazuk ile ilgili tahminlerimizde tuttu , adamın yüzün sağı hiç görünmedi birşey vardır dedik varmış.Kulağından kıt almış Kuzan reis.Ama kendi durumuna bakınca devede kulak.
Magma adama nasıl yanık izi bıraktığıda tuhaf gerçi.

Magma-Buz antiliği benim gözümde kesinleşti.

Her an herşey olabilir.

Yalnız Sakazuk ile ilgili tahminlerimizde tuttu , adamın yüzün sağı hiç görünmedi birşey vardır dedik varmış.Kulağından kıt almış Kuzan reis.Ama kendi durumuna bakınca devede kulak.

İkisi de (özellikle meyveleri) canavar. Rakipleri az bu evrende.

Her an herşey olabilir.

Yanık izi olmayabilir. Geniş çaplı yaraları hep öyle çiziyor Oda. (Kid'in ki mesela) Tabi buz yanığı diye bir şey de var.

brkyhelios

Akainunun daha fazla hasarı çıkacağını düşünüyorum sonuçta aokijiyi hafife almayın.OP Evreninde en dayanıklı kişilerden ELMAS JOZU'nun bir kolunu almış bir adam.Akainuda Dünyanın En Güçlü Adamı BeyazBıyık ile başa baş dövüşebilen birisi.İkiside üst düzey denizciler(di)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık