Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Killer'in yemek yeyişi. Hahahah
Bölümde farkettim ama soruya cevap verdiğini bilmiyordum bak. :D Oda kaçırmıyor böyle trollükleri. :D De acep maskeyi neden takıyor? Var mıdır yüzünde yara falan ve onun hikayesi Yada tandık biri olma ihtimali falan. :/

Luffy ve law bu dövüşte çok yaralandı. Fujitora bizimkilere saldırırsa ne olur diye hiç düşünmüyorum.
Çünkü orada Zoro var.
Law'ın kolu falan gitti yaralandı demeni anlarımda, Luffy nasıl çok yaralandı? Dof'un tekmeleri haricinde bir tek 1000 ok saldırısı değdi Luffy'ye onunda ne kadar etki ettiği tartışılır. Fuji'nin bahanesi hazır ama haftaya bakalım neler olacak?

Oda Shanks diyip hayret ettirdi sonra birşey olacak yine hayret edeceğiz. Ya da kid zayıflatacak ve Gücünü göreceğiz Shanksın. Sonra BB gelip Shanksı indirecek. Bizde diyeceğiz ki sağlam Shanks >BB . Hepimizin gönlü olacak işte :)

Alpamis

Oda Shanks diyip hayret ettirdi sonra birşey olacak yine hayret edeceğiz. Ya da kid zayıflatacak ve Gücünü göreceğiz Shanksın. Sonra BB gelip Shanksı indirecek. Bizde diyeceğiz ki sağlam Shanks >BB . Hepimizin gönlü olacak işte :)
Olmaz öyle şey. Shanks'i indiren Luffy olacak. :)

Begenin oldugu pencerede Big mom ın gemi var. Arkadaslarimiz da burdaymis diyor. Sadece Ceasar ı degil hepsini alacaz ordan diyor. Tayfasıda sasiriyor haliyle.
Yazıklar olsun o zaman Sanji'ye. :)
Gene bir işi tek başına halledemedi. Yazıklar olsun tayfadan ayrılmalı azıcık gururu var ise.

@Alpamis

Luffy ile Shanks dövüşmez arkadaşın dediği daha mantıklı.

Kaidoyu zayıflatıp indirecekler, Big mom'ında yan gemlieri vs var onunda zayıflaması muhtemel. Shanskta daha böyle birşey görmedik. Adamın gücü salt 1. tayfasından geliyor. En azından bildiğimiz kadarı ile öyle. Direk kafalama girmeleri lazım. O da hüsran olur gibi. Ama belli olmaz. ''Bunun da kolu yok saçları kızıl ben bunun yerine geçeyim en iyisi'' demiş Kid heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık