Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Supernova'lara bir şey olmaz, hepsinin de son savaşta yer alacağı kesin gibi ama aynı şeyleri yonkou'lar için söyleyemeyeceğimiz aşikar. Kaido, Big Mom ve Shanks için yolun sonu gelebilir. Bu üçlüden kurtulabilen çıkabilir, ama tayfası harcanır büyük olasılık.

Sakazuki ne kadar köpekte olsa bir duruşu var. Köpeklik yapmayan bir köpek gibi duruyor. İssho bizimkilere ellemicek oda güzel. Denizcileri yerin dibine koydu o daha da güzel. Riku istemem yan cebime resmen. Bzimkileri saraya alacaklar haftaya parti var. İsshonun oynadığı kumarı ittifak kazandı gayet iyi. Shanks indireceklermiş. Hayal görüyolar Shanksı karasakal indirecek. Sora luffy vs teach. Sıralama bu. Doyurucu bir bölümdü. kuzanla teachin olayı ne çözen var mı ?

Sakazuki ne kadar köpekte olsa bir duruşu var. Köpeklik yapmayan bir köpek gibi duruyor. İssho bizimkilere ellemicek oda güzel. Denizcileri yerin dibine koydu o daha da güzel. Riku istemem yan cebime resmen. Bzimkileri saraya alacaklar haftaya parti var. İsshonun oynadığı kumarı ittifak kazandı gayet iyi. Shanks indireceklermiş. Hayal görüyolar Shanksı karasakal indirecek. Sora luffy vs teach. Sıralama bu. Doyurucu bir bölümdü. kuzanla teachin olayı ne çözen var mı ?
Issho bizimkileri niye ellemicek?

Konu dışı da merak ettim :/ İnsanlığı yüzyıllarca korumuş fayda sağlamış bir hayvan ırkın isminin hakaret olarak kullanılması tek bizim ülkemizde mi geçerli ? :/

Büyük ihtimal çıkar ilişkisi var aralarında.

İki üç bölüm sonra prenses kurtarmaya devam. Keşke böyle bölümler daha fazla olsa :( yan hikayeler, diğer karakterler falan. Sıkıyor ya prenses :(

İki üç bölüm sonra prenses kurtarmaya devam. Keşke böyle bölümler daha fazla olsa :( yan hikayeler, diğer karakterler falan. Sıkıyor ya prenses :(
Bundan sonra olaylar ard arda gelecektir diye bekliyorum. Bir prenses vakası daha olmaz umarım :(
Bölüme tekrar bakarken aklıma geldi de, Smoker daha da bizimkilere yanaşmaz herhalde bu olanlardan sonra :/ Dofy fena çizmiş :/

Bundan sonra olaylar ard arda gelecektir diye bekliyorum. Bir prenses vakası daha olmaz umarım :(
Bölüme tekrar bakarken aklıma geldi de, Smoker daha da bizimkilere yanaşmaz herhalde bu olanlardan sonra :/ Dofy fena çizmiş :/
Seriyi tek karakter gözünden okuduğumuzdan fazla bi olay olacağını sanmıyorum ben. Tek kişinin macerası sonuçta. O da ada kurtarmak üzerine daha çok :D
Smoker adalet dağıtmaya devam edecektir, öyle yaralar o'nu yıldırmaz.

Akainu'ya senin itibarin yok denecek kadar az demisler. Bu köpeği kimse bir yerine sallamiyor. Yazik adama. Neyse ki arada duruşu olan biri gibi davranabiliyor.

Asil merak ettigim Tsuru ile konuşan kişi. Rahat tavirli kendine guvenli bir dayı herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık