Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
+ velet Ace de vurabiliyordu galiba.
Ace in ona o durmadan vurması zarar verdiği anlamına gelmez. Fb gösterildiği zaman, Luffy korsanlar tarafindan kaçırılıp yumruklandığı sırada "Ben lastiğim, canım yanmaz." demişti. Siz serinin başından beri açıkça belirtilen şeyleri inkar ediyosunuz şuanda. Adadaki hayvanların Luffy i ne şekilde zorladığı da tam olarak gösterilmedi. Gösterilirse anlarız. Tashigi Lucci olayina gelirsek, Lucci Luffye vurur, Luffy 5 metre uçar ama canı yanmaz. Tashigi hakiyle Luffye vurur, Luffy yerinden kimildamaz ama canı yanar. Fark bu.

Ace in ona o durmadan vurması zarar verdiği anlamına gelmez. Fb gösterildiği zaman, Luffy korsanlar tarafindan kaçırılıp yumruklandığı sırada "Ben lastiğim, canım yanmaz." demişti. Siz serinin başından beri açıkça belirtilen şeyleri inkar ediyosunuz şuanda. Adadaki hayvanların Luffy i ne şekilde zorladığı da tam olarak gösterilmedi. Gösterilirse anlarız. Tashigi Lucci olayina gelirsek, Lucci Luffye vurur, Luffy 5 metre uçar ama canı yanmaz. Tashigi hakiyle Luffye vurur, Luffy yerinden kimildamaz ama canı yanar. Fark bu.
Peki. :(
Tamam.

Biliyorum sizin için bişi ifade etmeyecek ama yazıyım istedim. Son bölümde gördüğümüz fbde Luffy aynı Doffy karşısındaki gibi G4 kullanıp bir canavarla savaşıyor. Sonuç G4 Doffy'ye şehir turu attırırken o canavara işlemiyor. Ve ister kabul edin ister kabul etmeyin Luffy o canavardan kaçıyor. Sonrasında Rayleigh ile konuşup King Kong Gun tekniğini kullanıyor.
Luffy daha önce tecrübe ettiği için biliyor ve kaçabilirim diyor. Zaten mangayı 'okursanız' kaçabilirim ama o sırada bu çatlak herif ne yapar bilmiyorum diyor. Bana 10 dk kazandırın, yani bu adamın adayı yıkmasına 10 dk boyunca engel olun diyor. Bakalım bu yazdıklarımın neresinden tutup yamultacaksınız.

Evet.
Hayvana 102 kişi mi dalmışlar? :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık