Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bırakın artık şu ucuz hikayeleri arkadaş yav.Senin bir gücün varsa paşalar gibi ortaya koyarsın karşındakini ya yenersin ya yenilirsin.50 bölüm boyunca dayak ye ye ye ye.Ondan sonra bende şu teknik vardı onu yapayımda gör gününü.Aaaa kazandım.Hadi len ordan derler adama.

Ben bu arc Luffy'nin dayak yediğini hatırlamıyorum. :/

H.haki konusunda sana tamamen katılıyorum ama , bu adam meyveyi odasında yatarak mı uyandırdı. Çok bilgili ve araştırmacı olduğu aşikar. Meyve uyandırmayı uygulayacak kadar çalışmış ve çabalamış. Haki ve doriki mi kasmaya gerek duymadı yani. Bazı şeyler oturmuyor.
Niye meyve uyandırmaya kasmış ki o zaman. Yöneticileriyle vs atıp fiziksel olarak kendini geliştirseymiş. Olmuyor Dofy çok komplike karakter oldu. Hiç eksiği yok.Bir adama her şeyi verip bu seviyede tutmak bana saçma geliyor.
Sen aslında olmayan bir Doffy hayal ettiğin için oluyor bunlar. Buna ulaşmak için de yollar arıyorsun. Meyve uyandırmanın hiçbir detayı bilmiyoruz ama sen bunu Doffy'nin güçlü olması gerekliliğine bağlayabiliyorsun. Meyve uyandırmaya kasmak gerekmiyordur belki. Belki de 10 sene önce açmıştır, on senedir yatıyordur. Adam güçsüz değil, yonkolardan birinin koruması altında sayılır ki CC bunu açık açık beyan eti. Bu adamı kafasında büyütüp bu durumla karşılaşanlar Oda'ya laf atıyor. Kendileri ve beklentilerinde problem yok çünkü.

ID'deki ezikler bile meyvesini uyandırmışken Dof'un çok çalışarak uyandırdığını düşünmek...

Luffy alayına King Kong çaka çaka gitsin o zaman. One punch man vol 2.
illa tek hamlede bitirmesine gerek yok ki ezdirmese mangaka ana karakteri kimse laf etmeyecek ama olur mu illa itin bir yerine sokacak luffyi.
Bide biz o kadar law falan luffye denk dedik ama kimse kusura bakmasın lawı bim poşetine çeviren dofu bile bu duruma soktuysa g4 ile lawa kim bilir neler yapar luffy.Gerçi mangaka biraz mal, bu güçteki luffyi şimdi smoker karşısında zorla kazandırtırsa şaşırmam...

Aokiji ve Akainu'nun meyvlerini uyandirabildikleri özellikle bu bölümden sonra kesinleşti. Punk Hazard başka türlü o hale gelmez.
Peki bu herifler madem meyce uyandirabiliyor. Mf'de neredeydiler. Sonraya saklamak bu sorunu herzaman çıkaracak karşımıza. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık