Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof"tan bile 1500 tane teknik çıktı.Amiralleri düşünün bide savunma ve saldırı yönünden yeni teknikleri çıkabilir.O yüzden yemezler bunu.
Şu son saldırı Kizaru'yu bulursa epey hırpalar. Ki bence bulur da Kizaru'yu da. En nihayetinde Apoo'dan bile saldırı yedi.

Üye silindi 1004

-Şimdi dofun ipler luffye hordynin dişleri kadar da mı etki etmedi?
- zoronun kesemediği , tüm adanın topluca durdurmaya gücü yetmediği ipi luffy hiçbirşey olmamış gibi kopardı
- mangakanın kafa güzel hehal de.law , g5 ve tayfayi doftan kaçıran , smokera tek artırıp aokijiye denk izlenimi verende bu mangaka son bir kaç bölümü çizende aynı mangaka.
- şahsen luffynin gücü normal herkezin aslında beklediği bir gücü var. Ama sıkıntı luffyi başta itin bir tarafina sokup rakibi olan dofunda gelen gideni ezmesi.
Sanji ve smokerı bildiğin ezdi. Law zaten bim poşeti oldu. Aokijinin karşına diktin fujiye karşı atar yaptırdın ama baştan itin bir tarafina soktuğun ana karakter karşısında bu duruma sokturdun. Bide luffy bu güce baştan sahipmiş onuda gösterdin, madem durum bu ne diye ezdirirsin arkadaş ana karakteri. Bu mangaka kesin zoro fanı...
Aokiji'yle arasında hiçbir denk izlenimi yaratılmadı. Sadece Dof, Aokiji'ye sürtünecek rahatlıktayfdı.

Doffy dayak yedi, Luffy dövdü. Bunun üzerinden dönüyor muhabbet, konu dışı değil.

Borsalino Luffy den saldırı yer, sonrasında ciddi bir pişmanlık yaşar tabi. Burada Borsalinoyu ayrı tutmak lazım, meyvesine rağmen ağır biri. Oda meyvesine handikap olsun diye düşünme yeteneğini almış reyizden. Bir kere yerse bir daha yemez şimdiki Luffy'den.
Sohbet daha çok G4 Luffy vs Kizaru'ya döndüğü için konu dışı dedim.

Kizaru'nun hızının Luffy'nin g2'sinden farkı yok.(Işık hızı farkı var elbette) Luffy'nin g2'deki soru'su gibi anlık ışık hızında hareket ediyor ama gördüğüm kadarıyla insanlarda ışık hızıyla dövüşüyormuş gibisinden bir izlenim var.Ha bir de ışık hızında tekme atıyormuş dediğine göre ama bu kadar yani.Bunun yanlış olduğunu belirtmeye çalışıyorum. :/

Dresrosanın yeni haliçi veya gölü hayırlı olsun. Bence wb nin deprem yumruğu ile kapışır bir saldırı.

doflamingo gayette güclü bir karakter.adam 3 one piece güc kıstasındada epey sınırı görmüş.

- haki desen muhtemel 3 tip var. houshoku haki sahibi, bildigin her yerini rahatlıkla busoshokuyla harmanlayabiliyor.
- meyve desen, meyvesine inanaılmaz hakim üstüne gidip meyveyi sınırına kadar zorlamıs ve uyandırmıs.
- douriki desen, dayanıklılıgı ortada, gücü kuvveti boyu,posu yerinde delikanlının :D

sıkıntı g4 teknigi imba birsey cıktı. oda beklemiyordu bu kadar. luffy emindi birseyler yapabileceginden ama baska kimse böyle bir güc artısı beklemiyordu. hiçbirimizde belemiyordu. belki bir kac luffy fanı arkadas hayalini kurmustur :)

sonra g4 le luffye gelen güc, dofun meyve gücünü etkisiz kıldıgı gibi, saldırı gücünüde etkisiz kıldı. üstelik sahip oldugu hız ve vurus gücü dofu katladı. adam bildigin sadece dayak yedi g4te baska hiç bir sey yok.

ha amiralmi derseniz. vallahi aokiji doflamingo durumunda cok tartıstım milletle sıkıldım. o zamada diyordum. şimdide diyorum. doflamingo aokijiyi yenemezdi. sadece yalandan atarlandı. adam tek saldırıda aklını alacaktı, üstüne birde dof bekledi saldırıyı yani. sanki kuyu suyu bitecek. aokiji buraya gelse adayıda doflamingo ve tayfasıyla birlikte antarktikaya cevirir. issho bile azıcık ciddileşti gördünüz law ve dofun suratını. birde işin uyanısı var. sizce de houshoku vermedigi amirallerin meyvelerini uyandırması daha makul olmazmı ? düşünün bakalım ipmi uyanırsa tehlikeli olur. magma, ısık, buz yada meteormu.

yani sözüm ona doflamingo bir amirale kafa tutabilirdi. ama sadece tutabilirdi. kaidoudan bildigin korkuyordu.

yani denklem hala aynı. yonko > amiral > shicbukai. luffy nerdemi ? bence hala amiral altında. jozu bile biranlık dalgınlıkla elmas gücüne ragmen gitti. jozu aokijiye gibi dofa vursa kusura bakmayın ama dof daha fazla hasar alır. en azından ben öyle düşünüyorum. ama aokiji olayı daha kolay atlattı. bu amiraller. özellikle bizim eski 3 lüyü bence daha tam gecememiştir luffy. tabi bu benim fikrim.

Son düzenleme:
bölümler gerçekten çok yavaş gidiyor acayip uyuz oluyorum ama en çok uyuz oldugumda arkadaş adam luffy diyor herkes luffy diyor hala bu rebecca denen yaratık lucy deyip duruyor ne kıl oldumya kıza boğasım var :D

doflamingo gayette güclü bir karakter.adam 3 one piece güc kıstasındada epey sınırı görmüş.

- haki desen muhtemel 3 tip var. houshoku haki sahibi, bildigin her yerini rahatlıkla busoshokuyla harmanlayabiliyor.
- meyve desen, meyvesine inanaılmaz hakim üstüne gidip meyveyi sınırına kadar zorlamıs ve uyandırmıs.
- douriki desen, dayanıklılıgı ortada, gücü kuvveti boyu,posu yerinde delikanlının :D

sıkıntı g4 teknigi imba birsey cıktı. oda beklemiyordu bu kadar. luffy emindi birseyler yapabileceginden ama baska kimse böyle bir güc artısı beklemiyordu. hiçbirimiz.

g4 le luffye gelen güc, dofun meyve gücünü etkisiz kıldıgı gibi, saldırı gücünüde etkisiz kıldı. üstelik sahip oldugu hız ve vurus gücü dofu katladı. adam bildigin sadece dayak yedi g4te baska hiç bir sey yok.

ha amiralmi derseniz. vallahi aokiji doflamingo durumunda cok tartıstım milletle sıkıldım. o zamada diyordum. şimdide diyorum. doflamingo aokijiyi yenemezdi. sadece yalandan atarlandı. adam tek saldırıda aklını alacaktı, üstüne birde dof bekledi saldırıyı yani. sanki kuyu suyu bitecek. aokiji buraya gelse adayıda doflamingo ve tayfasıyla birlikte antarktikaya cevirir. issho bile azıcık ciddileşti gördünüz law ve dofun suratını. birde işin uyanısı var. sizce de hosuhoku vermedigi amirallerin meyvelerini uyandırması daha makul olmazmı ? düşünün bakalım ipmi uyanırsa tehlikeli olur. magma, ısık, buz yada meteormu.

yani sözüm ona doflamingo bir amirale kafa tutabilirdi. ama sadece tutabilirdi. kaidoudan bildigin korkuyordu.

yani denklem hala aynı. yonko > amiral > shicbukai. luffy nerdemi ? bence hala amiral altında. jozu bile biranlık dalgınlıkla elmas gücüne ragmen gitti. jozu aokijiye gibi dofa vursa kusura bakmayın ama dof daha fazla hasar alır. en azından ben öyle düşünüyorum. ama aokiji olayı daha kolay atlattı. bu amiraller. özellikle bizim eski 3 lüyü bence daha tam gecememiştir luffy. tabi bu benim fikrim.
Beklenen yorum geldi sonunda , ellerine sağlık ama.
Senin H. Haki konu vardı. Üste söylediğin gibi Dofy de her şey var ve sonuna kadar kendini geliştirmiş ama amiral altı seviyede mi kalıyor? Hani H.haki sahiplerinde potansiyel daha fazlaydı. Dofy 'nin potansiyeli amiralden daha az diye bir sonuç çıkıyor ortaya. Hayır keşke bir yanını eksik bıraksaydı da böyle bir şey ortaya çıkmasaydı. Adam kral olmak istiyor her şeyi geliştiriyor ama bu kadar olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık