Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beklenen yorum geldi sonunda , ellerine sağlık ama.
Senin H. Haki konu vardı. Üste söylediğin gibi Dofy de her şey var ve sonuna kadar kendini geliştirmiş ama amiral altı seviyede mi kalıyor? Hani H.haki sahiplerinde potansiyel daha fazlaydı. Dofy 'nin potansiyeli amiralden daha az diye bir sonuç çıkıyor ortaya. Hayır keşke bir yanını eksik bıraksaydı da böyle bir şey ortaya çıkmasaydı. Adam kral olmak istiyor her şeyi geliştiriyor ama bu kadar olmuş.
houshoku hakiyi phoenixle cok tartıstık. hakide söyle bir durum var. mesela garpı düşün... ondada houshoku var muhtemel. ve hakisi doftanda luffydende epey fazladır. ama onu kk seviyesine cıkaran sey sadece hakisi degil. adamda inanılmaz fiziksel özelliklerde var. yani ani hızlanması, atak gücü , yumruk gücü, dirayeti, dayanıklılıgı, mental direnci... hepsini koyunca ortaya dofta houshokuda olsa, üstüne ekstradan meyveside olsa garp daha agır basıyor.

solid snake arkadasımız bir konu acmıs. karakterleri harflerle sınırlandırmıs. cok uzun sürecegi için üsendim yazmaya. ama aslında olması gereken marvel karakterlerinin gücleri dizayn edilirkenki gibi, gücü bölüp öyle ölcmek.

yani doflamingoda;

douriki: 7
haki: 8
meyve:7 total güc 22 olur.

shankste

douriki: 12
haki: 15
kılıc ustalıgı : 10 olur ezer gecer. bu rakamlarda misal yani...

o yüzden her houshoku kullanıcısı en tepede olmaz hakide. rayleigh dediki houshoku egitilemez. kendinle birlikte gelişicek. her gün it gibi calısıp türlü türlü savaslara girip defalarca ölümden dönsem ben ? sende gecip adanda yatsan, kukla show yapsan. hangimizin ruhu daha kudretli olur ?

Bırakın artık şu ucuz hikayeleri arkadaş yav.Senin bir gücün varsa paşalar gibi ortaya koyarsın karşındakini ya yenersin ya yenilirsin.50 bölüm boyunca dayak ye ye ye ye.Ondan sonra bende şu teknik vardı onu yapayımda gör gününü.Aaaa kazandım.Hadi len ordan derler adama.

Bırakın artık şu ucuz hikayeleri arkadaş yav.Senin bir gücün varsa paşalar gibi ortaya koyarsın karşındakini ya yenersin ya yenilirsin.50 bölüm boyunca dayak ye ye ye ye.Ondan sonra bende şu teknik vardı onu yapayımda gör gününü.Aaaa kazandım.Hadi len ordan derler adama.
Luffy alayına King Kong çaka çaka gitsin o zaman. One punch man vol 2.

houshoku hakiyi phoenixle cok tartıstık. hakide söyle bir durum var. mesela garpı düşün... ondada houshoku var muhtemel. ve hakisi doftanda luffydende epey fazladır. ama onu kk seviyesine cıkaran sey sadece hakisi degil. adamda inanılmaz fiziksel özelliklerde var. yani ani hızlanması, atak gücü , yumruk gücü, dirayeti, dayanıklılıgı, mental direnci... hepsini koyunca ortaya dofta houshokuda olsa, üstüne ekstradan meyveside olsa garp daha agır basıyor.

solid snake arkadasımız bir konu acmıs. karakterleri harflerle sınırlandırmıs. cok uzun sürecegi için üsendim yazmaya. ama aslında olması gereken marvel karakterlerinin gücleri dizayn edilirkenki gibi, gücü bölüp öyle ölcmek.

yani doflamingoda;

douriki: 7
haki: 8
meyve:7 total güc 22 olur.

shankste

douriki: 12
haki: 15
kılıc ustalıgı : 10 olur ezer gecer. bu rakamlarda misal yani...

o yüzden her houshoku kullanıcısı en tepede olmaz hakide. rayleigh dediki houshoku egitilemez. kendinle birlikte gelişicek. her gün it gibi calısıp türlü türlü savaslara girip defalarca ölümden dönsem ben ? sende gecip adanda yatsan, kukla show yapsan. hangimizin ruhu daha kudretli olur ?
H.haki konusunda sana tamamen katılıyorum ama , bu adam meyveyi odasında yatarak mı uyandırdı. Çok bilgili ve araştırmacı olduğu aşikar. Meyve uyandırmayı uygulayacak kadar çalışmış ve çabalamış. Haki ve doriki mi kasmaya gerek duymadı yani. Bazı şeyler oturmuyor.
Niye meyve uyandırmaya kasmış ki o zaman. Yöneticileriyle vs atıp fiziksel olarak kendini geliştirseymiş. Olmuyor Dofy çok komplike karakter oldu. Hiç eksiği yok.Bir adama her şeyi verip bu seviyede tutmak bana saçma geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık